مقالات

خرید ردیاب آهنربایی راهی برای امنیت اسکوتر های برقی

نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی

خرید ردیاب آهنربایی موتورسیکلت ارزان قیمت برای اسکوتر برقی

نصب ردیاب آهنربایی در اسکوترهای برقی به شما این امکان را به شما می دهد که اسکوتر خود را براحتی و بدون محدودیت مسافت ردیابی و از آن استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی GPS، می توانید اپلیکیشن AIKA GPS را روی گوشی خود باز کرده و براحتی موقعیت اسکوتر خود را در نقشه مشاهده نمایید. شما با نصب ردیاب آهنربایی موتورسیکلت برای اسکوتر برقی خود دیگه هیچگونه دغدغه ای برای سرقت آن در مقابل سارقان نخواهید داشت.

نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی

چگونه از سرقت اسکوتر برقی جلوگیری کنیم؟ 10 راه

وقتی اسکوترهای برقی برای اولین بار به صحنه آمدند، همه از این که بتوانند به سرعت و به راحتی در شهر بچرخند هیجان زده بودند. با این حال، در عرض چند هفته، مشخص شد که یک مشکل بزرگ وجود دارد: اسکوترهای برقی به تعداد زیادی به سرقت می‌رفتند. در ابتدا، شرکت ها سعی کردند سواران خود را مقصر بدانند و گفتند که اسکوترهای خود را به درستی قفل نمی کنند. اما خیلی زود مشخص شد که اینطور نیست. سارقان به سادگی اسکوترها را برمی داشتند و بدون اینکه کسی بتواند جلوی آنها را بگیرد آنها را می بردند.

پلیس تماس گرفت اما آنها نمی دانستند چگونه مشکل را حل کنند. دزدها باهوش بودند و به نظر می رسید یک قدم جلوتر از بقیه هستند. آن‌ها می‌دانستند که چگونه قفل‌های اسکوترها را از کار بیندازند و بدون ایجاد صدایی آن‌ها را بردارند. با گذشت زمان، اسکوترهای بیشتری ناپدید می‌شدند و مردم را سرگردان می‌کردند یا مجبور بودند مسافت‌های طولانی را پیاده‌روی کنند. شرکت ها شروع به از دست دادن پول کردند و آنها شروع به نگرانی کردند که اگر این روند ادامه پیدا کند چه اتفاقی می افتد. پس از ماه‌ها بحث و بررسی، آنها به راه‌حل‌هایی رسیدند:

1. ردیاب های GPS

ردیاب GPS می تواند به شما کمک کند اسکوتر خود را ردیابی کنید. یک ردیاب GPS می تواند به شما کمک کند تا در صورت سرقت اسکوتر خود را ردیابی کنید. شما می توانید یک ردیاب مستقل خریداری کنید یا یکی را که در سیستم امنیتی اسکوتر شما تعبیه شده است، تهیه کنید. اکنون، هر بار که شخصی یک اسکوتر برقی را برای سواری می برد، مکان او به طور خودکار ردیابی می شود. اگر مشخص شود که اسکوتر به طور غیرقانونی یا خارج از منطقه تعیین شده گرفته شده است، شرکت می تواند آن را از راه دور خاموش کند. اما ردیاب های جی پی اس دیرتر آمدند

2. روی یک قفل محکم سرمایه گذاری کنید

قفلی را انتخاب کنید که مخصوص اسکوترها طراحی شده باشد. یک قفل با کیفیت قابل اعتماد موثرترین راه برای ایمن کردن اسکوتر شما و جلوگیری از دزدان است. مطمئن شوید که یک قفل سنگین انتخاب کنید که شکستن یا بریدن آن برای سارقان دشوار باشد. همچنین قفلی را انتخاب کنید که به طور خاص برای اسکوترها طراحی شده است، مانند قفل U یا قفل زنجیره ای. این یکی ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما ارزش تکرار را دارد: همیشه از یک قفل برای ایمن کردن اسکوتر خود در زمانی که از آن استفاده نمی کنید استفاده کنید.

یک قفل قابل اعتماد و باکیفیت می تواند کمک زیادی به جلوگیری از دزدان احتمالی کند. بنابراین قفلی را انتخاب کنید که توسط کارشناسان امنیتی رتبه بندی شده باشد. قفل های ارزان قیمت را می توان به راحتی با ابزار مناسب برش داد.

3. در یک منطقه قابل مشاهده پارک کنی

اسکوتر خود را در یک منطقه قابل مشاهده پارک کنید. پارک کردن روروک مخصوص بچه‌ها در مکانی با نور خوب، احتمال اینکه سارقان را شناسایی نکنند، کاهش می‌دهد. در صورت امکان، جایی را پیدا کنید که در آن فیلم دوربین امنیتی وجود دارد و اگر بیرون تاریک است، نزدیک منبع نور مانند یک چراغ خیابان. این به مجریان قانون اجازه می دهد تا در صورت سرقت اسکوتر شما، سارق را شناسایی کنند. به علاوه، این کار باعث می‌شود که سارقان بدون دیده شدن، اسکوتر شما را هدف قرار دهند.

وقتی اسکوترم را پارک می‌کنم، همیشه مطمئن می‌شوم که در یک منطقه شلوغ و قابل مشاهده باشد که بتوانم آن را نیز زیر نظر داشته باشم. من روی یک قفل با کیفیت سرمایه گذاری کرده ام و بیمه دارم، اما اقدامات احتیاطی هنوز راحت ترین هستند.

4. اسکوتر را نزد پلیس یا حراست دانشگاه ثبت کنید

بسیاری از ادارات پلیس و پردیس های کالج برنامه های ثبت نام رایگان برای اسکوترهای برقی ارائه می دهند. در صورتی که مقامات از این موضوع مطلع باشند، اسکوترهای دزدیده شده را می توان به شما بازگرداند. اگر اسکوتر شما به سرقت رفت، ثبت آن در اداره پلیس می تواند بازیابی آن را آسان تر کند. حتما یک کپی از مدارک ثبت نام را در جای امنی نگه دارید تا در صورت نیاز آن را در اختیار پلیس قرار دهید.

5. یک دوربین امنیتی نصب کنید

یک دوربین امنیتی می تواند به شما کمک کند اسکوتر خود را زیر نظر داشته باشید و از دزدان جلوگیری کنید. اگر اسکوتر شما به سرقت رفت، از فیلم دوربین می توان برای شناسایی سارق و تسهیل مقامات برای بازیابی اسکوتر شما استفاده کرد. انواع مختلفی از دوربین های امنیتی موجود است، بنابراین یکی را انتخاب کنید که برای نیازهای شما مناسب است.

6. باتری را خارج کنید

اگر باتری های قابل جابجایی دارید، همیشه ایده هوشمندانه ای است که آنها را در زمانی که از اسکوتر خود استفاده نمی کنید با خود ببرید. بدون باتری، اسکوتر برای سارقان بسیار کمتر جذاب است. ناگفته نماند، این روروک مخصوص بچه ها را از کار می اندازد، بنابراین حتی اگر موفق به سرقت آن شوند، خیلی دور نمی شوند!

7-بیمه بگیرید

این مورد لزوماً برای جلوگیری از دزدیدن اسکوتر شما توسط سارقان نیست، اما در صورت تصرف اموال به شما کمک می کند تا از نظر مالی بازیابی کنید. قبل از اینکه یکی از آنها را انتخاب کنید، مطمئن شوید که در اطراف خرید کرده و سیاست های مختلف را با هم مقایسه کنید. برخی از شرکت های بیمه در مورد اسکوترهای برقی پوشش بهتری نسبت به سایرین دارند.

8. کلید را از اشتعال خارج کنید

اسکوتر برقی خود را با کلید در اشتعال رها نکنید. هنگامی که از آن استفاده نمی کنید، کلید را از اشتعال خارج کنید.

9. از قفل فرمان استفاده کنید

استفاده از قفل فرمان برای جلوگیری از سرقت اسکوتر برقی یک حرکت هوشمندانه است. قفل فرمان وسیله ای است که روی دسته اسکوتر برقی نصب می شود و از جابجایی اسکوتر جلوگیری می کند. هنگامی که قفل فرمان درگیر است، فرمان در یک زاویه قفل می شود و نمی توان آن را حرکت داد و از سوار شدن اسکوتر جلوگیری می کند.

فرآیند نصب قفل فرمان نسبتاً آسان است و اکثر قفل ها با دستورالعمل های دقیق ارائه می شوند. اولین قدم این است که مکان صحیح نصب قفل را پیدا کنید. برخی از مدل‌ها ممکن است از شما بخواهند که یک سوراخ در فرمان ایجاد کنید، در حالی که برخی دیگر دارای آداپتورهایی هستند که می‌توانند به سوراخ‌های موجود در فرمان متصل شوند. هنگامی که قفل در جای خود قرار گرفت، لازم است مطمئن شوید که قفل به طور ایمن به فرمان قفل شده است. این کار را می توان با استفاده از یک کلید یا یک قفل ترکیبی انجام داد.

10. از یک دوست بخواهید که مواظب اسکوتر شما باشد

اگر قصد دارید برای مدتی از اسکوتر خود دور باشید، از یکی از دوستان یا اعضای خانواده بخواهید که مراقب آن باشند. این مجموعه چشمی اضافی می تواند به جلوگیری از سرقت کمک کند. با رعایت این نکات می توانید خطر سرقت اسکوتر برقی خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با این حال، به یاد داشته باشید که هیچ روش پیشگیری 100٪ مؤثر نیست، بنابراین همیشه عاقلانه است که در صورت گم شدن اسکوتر، یک برنامه پشتیبان داشته باشید.

نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی

مزایای داشتن جی پی اس آهنربایی موتورسیکلت در اسکوتر برقی شما چیست؟

داشتن یک اسکوتر با ردیابی GPS چندین مزیت دارد. در زیر به تعدادی از آنها اشاره می شود:

موقعیت مکانی را در زمان واقعی دریافت کنید

امکان دنبال کردن مکان اسکوتر توسط کاربر یک مزیت بزرگ ردیابی GPS در اسکوتر برقی شما است. خرید ردیاب کوچک ارزان قیمت برای اسکوتر برقی یک سیستم امنتی بسیار کارآمد و مفید است. اگر اسکوتر دزدیده شود، شما براحتی می توانید با ردیابی GPS برای پیدا کردن و بازپس گیری آن استفاده کند.

ضد سرقت و امنیت بیشتر

یکی دیگر از مزایای ردیابی GPS این است که امنیت سوار و اسکوتر را بهبود می بخشد. نصب ردیاب آهنربایی شارژی می تواند مکان هر اسکوتر را با استفاده از ردیابی GPS ردیابی کند و تأیید کند که در همان جایی است که باید باشد. این به جلوگیری از سرقت اسکوتر و خرابکاری کمک می کند. ردیاب مگنتی اسکوتر برقی با داشتن قابلیت هشدار لرزش با تماس به خط مالک می تواند تا در جابجایی اسکوتر به مالک هشدار ارسال کرده تا در کوتاه ترین زمان خود را به اسکوتر برقی برساند.

برنامه ریزی مسیر آسان تر است

در نهایت، ردیابی GPS اسکوتر می تواند به برنامه ریزی مسیر و ناوبری کمک کند. ردیاب بدون سیم اسکوتر برقی به لطف نظارت GPS می تواند نقشه های دقیق سفرهای خود را به شما ارائه دهد، به سوارکاران کمک می کند تا سفرهای خود را بهتر برنامه ریزی کنند و اطمینان حاصل شود که آنها کارآمدترین مسیر ممکن را طی می کنند.

ایمنی رانندگی نوجوانان بوسیله ردیاب خودرو

معایب استفاده از ردیاب آهنربایی موتورسیکلت برای اسکوتر برقی چیست؟

نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی: هر سکه دو روی دارد، بنابراین جای تعجب نیست که داشتن GPS در اسکوتر شما دارای چند معایب است:

می توان از آن برای ردیابی مکان و حرکت شما استفاده کرد.

یکی از معایب اصلی داشتن GPS در اسکوتر این است که ممکن است برای ردیابی مکان شما استفاده شود. این بدان معناست که در صورت در اختیار داشتن اعضای خانواده به اطلاعات شما ممکن است موقعیت مکانی شما را همیشه دنبال کنند، که می تواند عجیب و مزاحم باشد. ممکن است این چیزی نباشد که شما بخواهید انجام دهید، به خصوص اگر نمی خواهید کسی هر حرکت شما را تماشا کند.

باتری ردیاب آهنربایی موتورسیکلت

یکی دیگر از معایب جی پی اس شارژی موتور سیکلت این است که ممکن است باتری ردیاب هر دو هفته یکبار نیاز به شارژ مجدد باشد، که ممکن است ناراحت کننده باشد. اگر باتری ردیاب سیار شما در حین رانندگی از بین می رود، باید  ردیاب را از اسکوتر برقی جدا و با کابل اندروید به مدت 6 ساعت به شارژ بزنید.

نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی

دسترسی به موقعیت مکانی در بهترین ردیاب مگنتی موتور

1. نرم افزار فارسی اندروید و IOS

2. سامانه ردیابی تحت وب

3. با SMS بدون نیاز به اینترنت

موقعیت یابی با SMS در ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی

امکان دسترسی از طریق SMS  برای دریافت موقعیت در ردیاب شارژی این امکان را برای مصرف کننده فراهم می سازد که در نقاط فاقد اینترنت یا همان GPRS ، شما براحتی و با ارسال کد دستوری درخواست لوکیشن گوگل مپ به ردیاب ، مختصات دقیق جغرافیایی را با پیامک از ردیاب دریافت و در نقشه گوگل مپ مشاهده نمایید. بعنوان مثال ممکن است ردیاب در محل و محدوده ای باشد که سیم کارت اپراتور داخل ردیاب در آن محدود فاقد اینترنت GPRS باشد. در بخش آنلاین شما فقط میتوانید آخرین نقطه ای که سیم کارت داخل ردیاب دیتا فرستاده به سرور را در نقشه مشاهده نمایید.

حال ممکن است ردیاب شما 20 کیلومتر را بدون اینترنت تردد داشته باشد!!! و شما موقعیت 20 کیلومتر قبل را در نرم افزار دارید می بینید. قابلیت دریافت لوکیشن از طریق SMS  این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا موقعیت دقیق ردیاب را بدون توجه به اینترنت در اختیار داشته باشد و این یکی از قابلیت مهم این ردیاب می باشد.

دقت بهترین ردیاب موتور سیکلت آهنربایی برای اسکوتر

نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی: رایان جی پی اس همیشه سعی بر این داشته تا بهترین ردیاب ها را با بالاترین کیفیت و کمترین درصد خطا در اختیار شما مشتریان گرامی قرار بدهد. دقت جی پی اس کوچک آهنربایی بسیار بالا است و در فضای باز نقطه زنی ردیاب با درصد خطای بین 1 الی 5 متر و در مکان های مسقف بین 15 الی 20 متر می باشد.

راهنمای خرید ردیاب کوچک ارزان

امکان شنود و ضبط صدا با خرید ردیاب اسکوتر برقی

جی پی اس آهنربایی اسکوتر برقی دارای میکروفن جهت شنود بسیار قوی می باشد که شما میتوانید براحتی و با تماس به سیم کارت داخل جی پی اس ، بصورت آنلاین بر صدای محیط اطراف ردیاب تا شعاع 3 متر گوش بدهید . همچنین این جی پی اس شارژی قابلیت ضبط صدا را نیز دارد و شما میتوانید براحتی از طریق نرم افزار قابلیت ضبط صدا را فعال نمایید. ردیاب بر اساس ارتعاش صدای محیط فایل صدا را بصورت 10 ثانیه الی 60 ثانیه یکبار از طریق اینترنت در پوشه نرم افزار AIKAGPS ارسال میکند و شما براحتی می توانید صداهای ضبط شده را هر زمان که نیاز داشتید در نرم افزار روی تلفن همراه خود در اختیار داشته باشد.

قیمت و خرید ردیاب موتورسیکلت آهنربایی ارزان

نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی : ردیابی GPS در اسکوترهای برقی این پتانسیل را دارد که هم برای سواران و هم برای شرکت سودمند باشد. با استفاده از آن می‌توانید ناوبری دقیق، برنامه‌ریزی مسیر و امنیت بیشتر را دریافت کنید. با این حال، دارای معایب خاصی است. بنابراین اگر می خواهید GPS برای اسکوتر برقی بخرید کافی است وارد بخش محصولات رایان جی پی اس شده و بر اساس نیاز خود ردیاب را سفارش و خریداری نمایید.

نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی

سوالات متداول نصب ردیاب آهنربایی برای اسکوتر برقی

ردیاب در کجای اسکوتر باید نصب گردد؟

معمولا ردیاب را به قاب دوچرخه وصل می کنند. آنها معمولاً به پایه صندلی یا دسته ها متصل می شوند.

چگونه می توانم ببینم اسکوتر من کجاست؟

با استفاده از گوشی هوشمند یا تبلت می توانید نقشه را مشاهده کنید و مکان فعلی خود را تماشا کنید. پس از روشن کردن ردیاب، می توانید به برنامه دسترسی داشته باشید. برای مکان یابی اسکوتر، کافی است نام کاربر را در برنامه تایپ کنید. ردیاب هنگامی که دستگاه را شناسایی کند، بوق می زند.

لحظه ای که اسکوتر برقی ام دزدیده شد چه کار کنم؟

سرقت اسکوتر برقی خود را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهید. همچنین ممکن است بخواهید با دوچرخه فروشی یا فروشگاه اسکوتر محلی خود چک کنید تا ببینید آیا کسی اسکوتر سرقتی را در منطقه گزارش کرده است یا خیر.