مقالات

مزایای نرم افزار ردیابی برای شرکت های پست و توزیع کالا

نرم افزار ردیابی برای ادارات پست

کاربرد ردیاب برای شرکت های پست و حمل کالا

نرم افزار ردیابی برای ادارات پست :  شبکه لجستیک شامل تامین کنندگان، توزیع کنندگان و مشتریان است. لجستیک شامل رسیدگی به بسته بندی کالا، حمل و نقل برای تحویل بار کالا از سازمان به مشتری است. مدیریت زنجیره تامین در یک شبکه گسترده تر معامله می کند. این شامل همه چیز است، از بازرگانان، انبارها، ارائه دهندگان حمل و نقل و غیره که با هم برای ارائه خدمات به مشتریان همکاری می کنند. لجستیک در جریان کالاهای اساسی تأثیرگذار بوده است. این تضمین می کند که مردم سفارشات را به موقع تحویل می دهند.

امروزه بازار خریدار محور است. مشتریان ذینفعان مهم هر کسب و کاری هستند. با افزایش تعداد نفوذ قبل از خرید، مشتری در مورد موارد زیر تحقیق می کند:

مارک ها
شرکت ها
سایت هایی که قرار است از آنجا خرید کنند
تعامل این برند در رسانه های اجتماعی
هزینه تحویل و زمان تحویل آنها

نرم افزار ردیابی برای ادارات پست

خرید آنلاین کالا توسط خریدار

نرم افزار ردیابی برای ادارات پست : با انعطاف پذیری خرید آنلاین محصولات، به ویژه خواربار، امکانات روزانه، لوازم بهداشتی و درمانی؛ تقاضای مشتری منجر به افزایش سریع تحویل، تحویل بدون تماس، پرداخت دیجیتالی به به‌روزرسانی‌های بهداشتی فرد تحویل‌دهنده می‌شود. تقاضای تحویل فوری بیشتر منجر به پیگیری تحویل در زمان واقعی می شود.

برای ارائه مطابق انتظارات مشتری، مدیران زنجیره تامین باید در استراتژی خود تغییراتی ایجاد کنند. اطمینان از ردیابی تحویل آخرین زمان رسیدن کالا به مشتریان امکان می دهد ETA دقیق و جزئیات بسته بندی را داشته باشند و به سازمان کمک می کند دنباله تحویل کالا را حفظ کند. از آنجایی که خدمات تحویل مشتریان را به خرید در خانه خود و پذیرش کارت‌های نقدی/اعتباری تشویق می‌کند، تقاضا برای تحویل کالا درب منزل روز به روز افزایش می‌یابد. ردیابی تحویل کالا تا درب منزل ، آینده صنایع تولیدی، تجارت الکترونیک، خرده‌فروشان، رستوران‌ها، زنجیره‌های مواد غذایی و موارد دیگر را تغییر می‌دهد.

نرم افزار ردیابی برای ادارات پست

مزایای ردیابی تحویل در زمان واقعی

بهینه سازی مسیر

بخش بزرگی – حدود 42 درصد – از پرسنل تحویل، پیمانکاران  مستقل هستند که متأسفانه برای یافتن بهترین مسیرها به تنهایی رها می شوند. اکثر راه حل های مدیریت تحویل دارای یک برنامه ریز بهینه سازی مسیر هستند که همانطور که از نامش پیداست بهترین مسیرها را تنها در چند دقیقه پیدا می کند. بهینه سازی مسیر برنامه ریزی دستی مسیر را حذف می کند. برنامه ریزی خودکار مسیر به توزیع کنندگان و رانندگان به طور یکسان در یافتن کوتاه ترین مسافت یا سریع ترین مسیرها با در نظر گرفتن بسیاری از متغیرها مانند تنگناهای ترافیکی، بسته شدن جاده ها، ترافیک یک طرفه، شرایط آب و هوایی و سایر تحویل های برنامه ریزی شده کمک می کند.

تحویل بیشتر

راه حل ردیابی تحویل همچنین می تواند درایورها را به طور خودکار و کارآمد اختصاص دهد. می تواند نزدیک ترین راننده را برای سفارش جدید شناسایی کند. تخصیص خودکار رانندگان همراه با برنامه‌ریزی مسیر خودکار به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا بسته‌های بیشتری را هر روز تحویل دهند.

مشاهده زمان واقعی در تحویل

یک برنامه ردیابی بلادرنگ به مدیران یا صاحبان مشاغل اجازه می دهد تا در زمان واقعی پرسنل تحویل خود را مشاهده کنند. ردیابی GPS رانندگان به مدیران یا مدیران این امکان را می‌دهد تا بدانند راننده کجاست، وضعیت تکلیف آن‌ها و سایر اطلاعات مانند زمان بی‌حرکتی و حمل و نقل و فواصل بی‌حرکتی و در حال عبور در هر زمان معین.

بهبود عملکرد پرسنل تحویل

ردیابی تحویل بی‌درنگ به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پرسنل تحویلی را که عملکرد ضعیفی دارند یا دائماً خارج از مسیر هستند، و همچنین افرادی که عملکرد بالایی دارند شناسایی کنند. نرم افزار ردیابی تحویل، بینش مفیدی را در مورد اینکه آیا رانندگان آنها موفقیت بالا یا پایین، شکست خورده، تأخیر و تحویل به موقع دارند، به مدیران ارائه می دهد. این اطلاعات می تواند به عنوان مبنایی برای پاداش دادن به افراد با عملکرد بالا یا مربیگری افراد ضعیف مورد استفاده قرار گیرد.

رضایت مشتری بالا

مصرف کنندگان دیگر راضی نیستند که صرفاً منتظر رسیدن بسته های خود باشند. آنها می خواهند بدانند سفارشات آنها در زمان واقعی کجاست. راه حل ردیابی تحویل بلادرنگ زمان تخمینی دقیق رسیدن (ETA) را ارائه می دهد و در صورت تاخیر غیرمنتظره در تحویل، به روز رسانی های بلادرنگ را به مشتریان ارائه می دهد.

در دسترس بودن داده های تاریخ ورود و خروج کالا

راه حلی که دارای عملکرد تاریخچه است به کارمندان اجازه می دهد اطلاعات سفارش تاریخی را به راحتی جستجو کنند. این ویژگی هنگام پاسخگویی به سوالات و حل اختلافات مشتریان بسیار مفید است.

اطلاعات به راحتی در دسترس است

اگر کارکنان نیاز به دسترسی به داده های تحویل در هر زمان و هر مکان دارند، بهتر است به سراغ سیستمی بروید که گزینه های دسترسی آسان را ارائه می دهد. اینها شامل برنامه های مبتنی بر مرورگر، برنامه های درایور تلفن همراه و فضای ذخیره سازی ابری است. همه اینها به کارمندان اجازه می دهد تا داده ها را در نوک انگشتان خود داشته باشند.

یادآوری ها و هشدارهای خودکار

مصرف‌کنندگان این روزها از زمانی که کسب‌وکارها نسبت به تحویل‌هایشان فعال‌تر هستند، استقبال می‌کنند. داشتن سیستمی که یادآوری‌ها و هشدارهای خودکار را برای به‌روزرسانی‌های تحویل به مشتریان ارسال می‌کند، کمک زیادی به رضایت مشتریان خواهد کرد.

گواهی الکترونیکی تحویل

به دست آوردن مدرک تحویل، بخش مهمی از فرآیند تحویل است. به این ترتیب، کسب‌وکارها باید سیستمی با قابلیت‌های اثبات پیشرفته تحویل مانند ثبت تصویر، شیشه ثبت نام، و مهر زمانی را در نظر بگیرند.

قابلیت های صادرات و گزارش دهی

کسب‌وکارهایی که برای تصمیم‌گیری بشدت به داده‌ها متکی هستند، بهتر است نرم‌افزاری را انتخاب کنند که می‌تواند به فرمت‌های PDF یا Excel صادر شود.

ادغام آسان

در حالت ایده آل، هر نرم افزار جدید می تواند به راحتی در راه حل های موجود مانند سیستم های مدیریت سفارش و موجودی ادغام شود. شرکت‌ها باید بررسی کنند که آیا نرم‌افزار ردیابی تحویل می‌تواند با راه‌حل‌های فعلی برای مدیریت یکپارچه تحویل سرتاسر یکپارچه شود یا خیر.

نرم افزار ردیابی برای ادارات پست

مزایا برای همه ذینفعان در ردیاب برای ادارات توزیع کالا

این فقط مالک کسب و کار نیست که از ردیابی تحویل بلادرنگ سود می برد. همه ذینفعان نیز از مزایایی برخوردار هستند. رانندگان با سیستم ردیابی تحویل، کار خود را آسان‌تر انجام می‌دهند. آنها سفارشات را کارآمدتر دریافت می کنند، زیرا راه حل نزدیکی رانندگان را در تعیین وظایف در نظر می گیرد. به علاوه، آنها مجبور نخواهند شد به تنهایی بهترین مسیرها را پیدا کنند یا در هنگام جستجوی آدرس تحویل مشتری، با نقاط عطف غیرقابل شناسایی، هدایت اشتباه و سایر چالش‌های معمول روبرو شوند. ردیابی تحویل بی‌درنگ به اطمینان از اتمام تکالیف در یک شیفت کمک می‌کند، بنابراین به رانندگان این امکان را می‌دهد که زمان و روزهای مرخصی شخصی خود را برنامه‌ریزی کرده و استفاده کنند.

از سوی دیگر، مدیران مدیریت سفارشی ساده و همچنین تعیین خودکار وظایف را تجربه خواهند کرد. راه حل ردیابی تحویل، پس از همه، بسیاری از فرآیندها را خودکار می کند. مدیران هنگام تلاش برای پیدا کردن راننده و مکاتبه با اعضای تیم در جاده فقط باید با یک سیستم سر و کار داشته باشند. به لطف ردیاب خودرو ، برای مشتریان بسیار آسان تر است که بدانند سفارشاتشان کجاست. آنها دیگر مجبور نیستند فقط برای اطلاع از وضعیت بسته خود با خدمات مشتری تماس بگیرند یا ایمیل بزنند، زیرا فقط باید از تلفن همراه خود استفاده کنند تا پیشرفت تحویل را مشاهده کنند. مصرف‌کنندگان همچنین با برنامه‌های تحویل ردیابی بی‌درنگ توانمندتر می‌شوند زیرا می‌توانند به راحتی بازخورد خود را در مورد این سرویس ارائه دهند.

در راه حل ردیابی تحویل به دنبال چه چیزی باشید

نرم افزار ردیابی برای ادارات پست : شکی وجود ندارد که راه حل ردیابی تحویل در زمان واقعی به مشاغل کمک می کند خدمات تحویل خود را بهبود بخشند و مشتریان را راضی نگه دارند. این یک سرمایه گذاری است که مطمئنا نتیجه خواهد داد. گزینه‌های نرم‌افزاری زیادی در بازار وجود دارد، اما درست مانند بسیاری از محصولات، راه‌حل‌ها یکسان ایجاد نمی‌شوند. هنگام انتخاب یک سیستم ردیابی تحویل، شرکت ها باید نیازهای تجاری خود را بررسی کنند و به ویژگی های مختلف ارائه شده نگاه کنند. در اینجا برخی از ویژگی‌های نرم‌افزار ردیابی بلادرنگ وجود دارد که شرکت‌ها باید در نظر بگیرند.

نرم افزار تحویل کالا برای ادارات پست

نرم افزار ردیابی برای ادارات پست : نرم افزار ردیابی تحویل یکی از مفیدترین پلتفرم هایی است که می تواند با وب سایت و اپلیکیشن های موبایل ادغام شود تا تحویل و تحویل پسران را در زمان واقعی ردیابی کند. روندهای در حال تغییر کسب و کار به جای اینکه مشتریانی که برای تکمیل نیازهای خرید خود از فروشگاه ها یا رستوران ها بازدید می کنند یا هوس غذای رستوران می کنند، نیاز به تحویل بیشتر در خانه دارد. با نرم افزار ردیابی تحویل، طیف گسترده ای از مزایای به مشاغلی که با تحویل و تحویل سروکار دارند ارائه می شود.

خرید ردیاب و مشاهده محصولات رایان جی پی اس

شما میتوانید با ورود به صفحه اصلی محصولات رایان جی پی اس انواع ردیاب های باسیم کشی و بدون سیم کشی _ ردیاب حیوانات _ ردیاب آهنربایی – ردیاب کودک – ردیاب سالمند _ ردیاب خودرو _ ردیاب موتورسیکلت _ ردیاب کامیون و ردیاب کامیونت _ ردیاب پرتابل _ ردیاب پلیسی و ردیاب مغناطیسی _ ردیاب سگ _ ردیاب گربه _ ردیاب شنوددار و دستگاه شنود _ ردیاب اتوبوس _ ردیاب کیف و چمدان _ ردیاب کوهنورد _ ردیاب کندوعسل و … را مشاهده و بر اساس نیاز خود بهترین ردیاب را از شرکت رایان جی پی اس تهیه نمایید.

 

شما می توانید جهت خرید انواع ردیاب با شماره های موجود در سایت تماس حاصل بفرمایید