مقالات

چه کسی ردیاب برای ماشین شما بصورت مخفیانه نصب کرده؟

غیر فعال کردن ردیاب خودرو

اگر مشکوک هستید که ردیابی می شوید چه باید کرد؟

غیر فعال کردن ردیاب خودرو: ما نمی‌خواهیم شما را بترسانیم که فکر کنید کسی شما را با ردیاب دنبال و مدام تعقیب می‌کند. اگرچه استفاده از ابزارهای فناوری، مانند GPS، برای انجام کارهای جاسوسی یا سرقت و خفتگیری در حال افزایش است، احتمال تعقیب شما بسیار کم استمگر یکی از بستگان یا دوستان نزدیک شما قصد دارد رفتار و کارهای شما را زیر نظر بگیرد. ما معتقدیم که فناوری GPS ابزار مفیدی برای تضمین ایمنی افراد، وسایل نقلیه و دارایی‌ها است. اگر می ترسید کسی بدون آگاهی شما را دنبال کند، این مقاله به شما کمک می کند تا وسیله نقلیه خود را بررسی کنید.

غیر فعال کردن ردیاب خودرو

چگونه می توانم بفهمم که ماشین من ردیابی می شود؟

یک راه آسان، بررسی قطعات خودرو است. یک تشک زیر ماشین خود قرار دهید و داخل آن بلغزید. با استفاده از چراغ قوه، هرگونه وسیله مشکوک مانند جعبه کوچک، شیء چسبانده شده و آنتن کوچک را بررسی کنید. اساساً هر چیزی که به نظر جزئی از ماشین شما نباشد. بهتر است خودرو را به صورت دستی برای مرجع همراه خود بیاورید. جهت پیدا کردن ردیاب می توانید مقاله آشنایی با روش های پیدا کردن ردیاب در خودرو را مطالعه نمایید.

آیا می توانید ماشین شخصی را بدون اینکه او بداند ردیابی کنید؟

در حال حاضر، آنچه شهروندان باید در مورد ردیابی GPS و قانون بدانند این است: اگر شما یا سازمانتان صاحب وسیله نقلیه یا دارایی که در دآن ردیاب نصب شده و مورد ردیابی هستید، استفاده از دستگاه ردیاب GPS برای امنیت و حفظ دارایی به طور کلی قانونی است. شما مالک دارایی خود هستید که ممکن است بدون اجازه شما گرفته یا به هر گونه سرقت شود.

چگونه می توانم یک ردیاب GPS را در ماشین خود مسدود کنم؟

می توانید از خرید جمر فندکی برای مسدود کردن ردیاب خود استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

یک مسدود کننده GPS متناسب با نیاز و بودجه شما پیدا کنید.

برای مسدود کننده های خودرو، دستگاه را به فندک خودرو وصل کنید، مسدود کننده را فعال می کند و شما را برای سیستم های نظارت GPS نامرئی می کند.

در صورت عدم استفاده، می توانید ردیاب خود را غیرفعال کنید.

آیا اپلیکیشنی برای شناسایی ردیاب خودرو وجود دارد؟

Tracker Detect به کاربران اندروید این امکان را می‌دهد که AirTag یا ردیاب‌های مورد پشتیبانی شده Find My را که ممکن است بدون اطلاع آن‌ها با آن‌ها سفر کنند، اسکن کنند. از زمان راه اندازی Tracker Detect در روز گذشته، صفحه این برنامه در فروشگاه Google Play مملو از نقدهای منفی بوده است.

وقتی ردیاب خودرو را از برق جدا می کنید چه اتفاقی می افتد؟

غیر فعال کردن ردیاب خودرو: هنگامی که از برق جدا می شود، دستگاه به طور خودکار یک هشدار به برنامه مدیریت ارسال می کند و به مدیر ناوگان اجازه می دهد تا برای ردیابی خودرو اقدام کند.

آیا ردیاب خودرو فقط در داخل کابین ماشین نصب می گردند؟

غیر فعال کردن ردیاب خودرو: ردیاب های خودرو مدل های متنوع و گوناگونی دارند مدل های با سیم کشی و نصبی در داخل کابین خودرو معمولان نصب می گردند اما مدل هایی از ردیاب وجود دارند که بنام جی پی اس قابل حمل آهنربایی در بازار نامیده می شوند که بدون نیاز به سیم کشی بوسیله یک آهنربای قوی در زیر خودرو متصل می گردند.

تماس با رایان جی پی اس جهت پیدا و بازکردن ردیاب در خودرو

در صورتی که هنوز مشکوک به نصب ردیاب بر روی ماشین خود هستید و مدام احساس می کنید که توسط افرادی تحت تعقیب قرار می گیرید می توانید با رایان جی پی اس تماس حاصل بفرمایید. رایان جی پی اس با مهارت تکنسین های خود و دستگاه جی پی اس یاب براحتی ردیاب را در وسیله نقلیه شما شناسایی و پیدا خواهند کرد. جهت تماس و هر گونه مشاوره با تلفن های موجود در وبسایت تماس حاصل بفرمایید.