مقالات

ردیاب کوچک راهی برای ایمنی عزیزان و فرزندان

ردیاب کوچک مینی مخفی

ردیاب کوچک راهنمای شما در جنگل و بیابان

آغاز بهار است طبیعت بیدار و گرما روز به روز افراد بیشتری را برای لذت بردن از هوای تازه جذب می کند. مردمی که در شمال زندگی می کنند خوش شانس هستند زیرا جنگل ها و مسیرهای پیاده روی زیبای زیادی در آنجا وجود دارد و اغلب آنها مجبور نیستند برای ماجراجویی از شهر دور شوند. توت ها و قارچ هایی که زود می رسند و دلیل بیشتری به ما برای رفتن به جنگل می دهند. ردیاب کوچک مینی مخفی

متأسفانه، اگر در جاده گم شوید و دیگر راه خانه خود را پیدا نکنید، چنین سفرهایی به طبیعت ممکن است همیشه با یک تجربه خوشایند ختم نشود. هر ساله پلیس صدها تماس در مورد افرادی که در جنگل گم شده اند دریافت می کند و بارها باید عملیات های گسترده ای برای یافتن آنها انجام شود. متأسفانه، کمک ممکن است همیشه به اندازه کافی سریع نرسد، زیرا یافتن فردی که در یک جنگل بزرگ و انبوه در تاریکی گم شده دشوار است. بیایید ببینیم اگر در جنگل گم شدید، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که شما و عزیزانتان به سرعت کمک دریافت می کنید!

ردیاب کوچک مینی مخفی

ردیاب کوچک به کمک گمشدگان می آید

ردیاب کوچک مینی مخفی: ما عادت کرده‌ایم ردیاب صرفا برای خودرو و وسایل نقلیه نصب می گردد ، اما امروزه می‌توان راه‌حل‌هایی را در انتخاب خدمات و دستگاه‌هایی یافت که برای ردیابی لحظه‌ای موقعیت حیوانات خانگی و افراد عالی هستند. خرید ردیابی رایان جی پی اس یک فرصت برای افزایش ایمنی خود و عزیزانتان است. باشد که ماجراجویی شما را به یک جنگل زیبا، باتلاق خیره کننده یا هر جای دیگری در طبیعت ببرد.

دستگاه ردیاب کوچک مینیاتوری

دستگاه جی پی اس مینی شخصی و کوچک مدل G909 یک همراه قابل اعتماد در هنگام بیرون رفتن از طبیعت است، زیرا به شما امکان می دهد موقعیت مکانی خود را با دقت زیادی تعیین کنید و در صورت لزوم درخواست کمک کنید.

این دستگاه کوچک و باریک تنها 35 گرم وزن دارد و به اندازه یک کارت عابر بانک است، بنابراین به راحتی هم در کوله پشتی و هم در جیب قرار دهید. باتری بادوام لیتیوم یون 1050 میلی آمپر ساعتی با کابل USB استاندارد قابل شارژ است و قاب ضد آب با حفاظت IP67 عملکرد دستگاه را حتی در شرایط بارانی تضمین می کند. دستگاه Mini GPS موقعیت مکانی کاربر و مسیر حرکت را با سرعت نمایش می دهد.

ردیاب کوچک مینی مخفی

تفاوت دقت ردیاب کوچک با دقت جی پی اس تلفن همراه

هنگامی که صحبت از موقعیت های تهدید کننده زندگی می شود، موقعیت یابی موبایل برای یافتن افراد گمشده در طول عملیات پلیس استفاده می شود. متأسفانه، این فقط فاصله تقریبی تلفن را از ایستگاه پایه سرویس دهی و دکل مخابرات در پاسخ نشان می دهد. دقت موقعیت یابی تا حد زیادی به مکانی که گوشی در آن قرار دارد بستگی دارد. در شهرها، موقعیت یابی GPS دقیق تر است – در شعاع حدود 200-300 متر. اما در مناطق روستایی، دقت موقعیت یابی متحرک به طور قابل توجهی کاهش می یابد و نتیجه در شعاع حدود 2-3 کیلومتری به دست می آید. بنابراین، موقعیت یابی تلفن همراه منطقه بسیار زیادی را برای جستجو باقی می گذارد.

موقعیت یابی ردیاب کوچک کودک بسیار دقیق است – خطای نمایش موقعیت <3 متر است. علاوه بر این، مکان هر چند ثانیه یکبار به روز می شود. به عنوان مثال، اگر دستگاه GPS هنگام ورود به جنگل روشن باشد، نقطه شروع مسیر بر روی نقشه نشان داده می شود. کاربران همچنین مسافت و مسیر طی شده و مکان فعلی دستگاه را مشاهده می کنند. همه اینها را می توان در گوشی موبایل یا از طریق وبسایت در کامپیوتر مشاهده کرد.

اگر فردی در جنگل گم شود، دستگاه GPS نمای کلی بسیار خوبی از جایی که سفر خود را شروع کرده و در کدام جهت حرکت می کند، ارائه می دهد. بنابراین همیشه ارزش دارد دستگاه جی پی اس را به همراه داشته باشید. این راه حل همچنین به کاربران امکان می دهد مختصات دقیق مکان دستگاه را ببینند که می تواند قبل از شروع جستجو به پلیس منتقل شود. اگر در یک جنگل بزرگ و عمیق گم شده اید، جایی که هیچ نشانگر دیگری مانند مسیرهای عبور و مرور یا مکان های دیدنی دیگر یافت نمی شود، ممکن است لازم باشد. همانطور که می بینید، دستگاه جی پی اس ابزاری مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای افزایش ایمنی خود، فرزندان و عزیزان سالمندتان است!

هنگام رفتن به جنگل به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

به راحتی می توان در یک مکان آشنا نیز گم شد. بنابراین، هنگام رفتن به جنگل، باتلاق یا هر جای دیگر در طبیعت، همیشه باید مقدمات لازم را انجام دهید تا همه چیز طبق برنامه پیش نرود:

از قبل با نقشه منطقه آشنا شوید و در صورت امکان یک قطب نما به همراه داشته باشید.
سفر خود را قبل از ظهر شروع کنید و از رها شدن در تاریکی خودداری کنید.
آب آشامیدنی و تنقلات کافی برای تامین انرژی به همراه داشته باشید.
لباس پوشیدن مطابق با آب و هوا و رنگ روشن؛
داروهای لازم را با خود ببرید؛
در صورت امکان، تنها به جنگل نروید و در دید و شنوایی همراهان خود باشید.
یک تلفن همراه با شارژ کامل همراه داشته باشید و در صورت امکان بانک باتری را با خود ببرید.
به عزیزان خود در مورد رفتن به جنگل و زمان برنامه ریزی شده برای بازگشت اطلاع دهید.
دستگاه Mini GPS ردیاب مینی خود را با خود ببرید.
در مواقع اضطراری به اقوام خود اطلاع دهید و با 110 تماس بگیرید.

خرید ردیاب کوچک ارزان قیمت ، رایان جی پی اس

ردیاب کوچک مینی مخفی: ایمنی خود و عزیزانتان را در دست بگیرید و یک دستگاه جی پی اس ارزان قیمت کوچک را از رایان جی پی اس تهیه کنید. کافیست به بخش محصولات در وبسایت رایان جی پی اس مراجعه و بر اساس نیاز خود ردیاب مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

1 دیدگاه در “ردیاب کوچک راهی برای ایمنی عزیزان و فرزندان

نظرات بسته شده است.