مقالات

ردیاب ماشین ایموبلایزر دار راهی برای جلوگیری از سرقت خودرو

ردیاب خودرو ایموبلایزر دار چیست؟

ردیاب خودرو ایموبلایزر دار چیست؟ خودروها در ده دهه گذشته به طور عمده تکامل یافته اند و هنوز هم در حال تکامل هستند. اکنون می توانید تلفن خود را به ماشین متصل کنید، به آهنگ گوش دهید، ناوبری داشته باشید و کارهای بیشتری انجام دهید. ناگفته نماند که خودروها یکی از صنایع استقبال کننده از فناوری های مختلف بوده اند. وسایل نقلیه خودران و الکتریکی در حال محبوب شدن هستند و دومی به پایداری کمک می کند و تغییر مثبتی در جامعه ایجاد می کند.

تا سال 2030، خودروها فراتر از کمک به رانندگان در کنترل کامل تمام جنبه های رانندگی در تقریباً همه شرایط رانندگی خواهند رفت. فناوری قطعاً نحوه تولید وسایل نقلیه و همچنین تجربه رانندگی را تغییر می دهد.

ردیاب خودرو ایموبلایزر دار چیست؟

نقش ردیاب در ایجاد امنیت

اگرچه چنین تحولاتی آینده صنعت خودرو را شکل می دهد، جنایتکاران اطراف ما نیز از فناوری استفاده می کنند تا از خودروها برای مزایای بی مورد خود استفاده کنند. و یکی از کارهای نامشروع ترجیحی آنها سرقت وسیله نقلیه و کسب درآمد است. تعداد سرقت های خودرو در سطح جهان به تدریج در حال افزایش است. دزدی وسایل نقلیه موتوری در سال 2020 حدود 7.4 میلیارد دلار ضرر داشته است که نشان می دهد از هر 100000 نفر تقریباً 246 وسیله نقلیه به سرقت رفته است. در سال 2020، سارقان حدود 74769 خودرو را در سراسر ولز، انگلستان و ایرلند شمالی دزدیدند.

طبق گزارش اداره جرایم بیمه ملی (NICB)، دلایل اصلی افزایش تعداد سرقت‌های خودرو همه‌گیر، رکود اقتصادی، تخصیص نامناسب بودجه و محدودیت منابع است. و اگر صاحب خودروی لوکسی مانند تسلا هستید، دزدانی که در همسایگی شما زندگی می‌کنند از قبل به آن چشم دوخته‌اند. از سوی دیگر، اگر شما صاحب مدل‌های قدیمی هستید، سارقان به راحتی می‌توانند ماشین شما را شکسته و از آنجا دور کنند، زیرا آنها ویژگی‌های امنیتی لازم را ندارند. شما نمی توانید آنها را از ارتکاب جنایت باز دارید، اما می توانید از ماشین خود در برابر سرقت محافظت کنید.

قوی ترین ردیاب خودرو ، رایان جی پی اس

دستگاه ها و ابزارهای ضد سرقت می توانند به شما در محافظت از خودروی خود کمک کنند. دزدگیر خودرو، قفل چرخ ها، سوئیچ های کشنده و غیره، برخی از راه های قدیمی و برجسته برای ایمن نگه داشتن وسیله نقلیه شما هستند. اما مجرمان با تجربه می توانند بر همه آنها غلبه کنند و به راحتی ماشین را بدزدند. و اگر این اتفاق بیفتد، هیچ کس نمی تواند تضمین کند که چه زمانی می توانید وسیله نقلیه خود را بازیابی کنید.

آنچه شما نیاز دارید یک ردیاب ماشین مخفی GPS قوی است که تمام این خطرات را کاهش دهد. اما، این ردیاب‌های GPS دستگاه‌هایی نیستند که در جهت‌یابی به شما کمک کنند، بلکه دارای ویژگی‌های زیادی هستند که به شما کمک می‌کنند از دارایی‌های ارزشمند خود محافظت کنید. مهم نیست که مدل خودروی شما چقدر قدیمی است، دستگاه های ضد سرقت خودرو، وسیله نقلیه شما را ایمن نگه می دارند.

خرید ردیاب خودرو کاملا مخفی

ردیاب خودرو ضد سرقت چیست؟

ردیاب های ضد سرقت خودرو  در درجه اول برای محافظت از اتومبیل شما در برابر سرقت طراحی شده اند. با ویژگی ردیابی موقعیت مکانی آن، می توانید وسیله نقلیه خود را بسیار سریعتر بازیابی کنید. نه تنها ردیابی مکان، بلکه ردیاب‌های ضد سرقت GPS ویژگی‌های خارق‌العاده دیگری مانند حصار جغرافیایی، هشدارهای رانندگی غیرمجاز، بی‌حرکتی موتور، هشدارهای حرکت و سرعت و موارد دیگر را ارائه می‌دهند. این ردیاب های جمع و جور و شیک به راحتی می توانند به صورت مخفیانه وارد شوند و از دید دور بمانند. با ردیابی وسیله نقلیه در گوشی هوشمند خود می توانید مطمئن شوید که عزیزانتان ایمن هستند و دسترسی به آنها آسان است.

ردیاب‌های خودرو مورد تایید رایان جی پی اس بهترین ردیاب‌های در کلاس خود هستند زیرا با تمام استانداردها و معیارهای ایمنی تعیین‌شده توسط کمپانی های معتبر اروپا و آمریکا مطابقت دارند.  با این وجود، ردیاب‌های GPS با ویژگی‌های بی‌حرکتی وسیله نقلیه در حال تبدیل شدن به یک نیاز حیاتی برای همه وسایل نقلیه مدرن هستند.

ردیاب خودرو ایموبلایزر دار چیست؟

ردیاب خودرو با ایموبلایزر چیست؟

اگر سارقان کلید روشن کردن خودرو را نداشته باشند، معمولاً آن را با سیم داغ می‌کنند و سیم‌های احتراق را برای روشن کردن موتور وصل می‌کنند. این زمانی است که ردیاب‌های GPS با ایموبلایزر کمک بزرگی می‌کنند. ایموبلایزر خودرو یا ایموبلایزر موتور یک سیستم الکترونیکی است که بلافاصله موتور خودرو را خاموش می کند و یا سوخت رسانی را متوقف می کند یا موتور را از کار می اندازد.

ردیاب خودرو با ایموبلایزر چگونه کار می کنند؟

ردیاب خودرو ایموبلایزر دار چیست؟ خودروهای مدرن امروزی دارای کلیدهای هوشمند هستند که با تراشه های ترانسپوندر تعبیه شده اند. بنابراین، هنگامی که کلید را در سوئیچ جرقه زنی قرار می دهید، تراشه ها یک رمز عبور یا یک کد الکترونیکی را به خودرو منتقل می کنند. تنها در صورتی می توان خودرو را روشن کرد و رانندگی کرد که کد الکترونیکی موجود در کلید با کد موجود در سیستم بی حرکت خودرو مطابقت داشته باشد.

اگر رمز عبور مطابقت نداشته باشد، ردیاب‌های GPS با ایموبلایزر زنگ هشدار را پخش می‌کنند و فوراً به مالک خودرو اطلاع می‌دهند. مالک می تواند اقدامات فوری را انجام دهد و خودرو را در اولین فرصت بازیابی کند.

دلایل اصلی برای نصب ردیاب

چرا یک ردیاب خودرو با ایموبلایزر بخریم؟

ویژگی Immobilizer در بسیاری از موقعیت ها مفید است زیرا مستقیماً موتور را غیرفعال می کند. سارقان نمی توانند به راحتی کدهای الکترونیکی موجود در صفحه کلید را کپی کنند و فقط یک متخصص یا یک هکر سطح بالا می تواند کد را دور زده و ماشین را بدزدد. ردیاب‌های GPS با ایموبلایزر حتی اگر کسی بخواهد به وسیله نقلیه شما نفوذ کند، به شما اطلاع می‌دهند. اگر سارقان با موفقیت خودرو را سرقت کنند، ردیاب‌های GPS جزئیات موقعیت مکانی را در زمان واقعی ارائه می‌کنند که می‌توانید با پلیس به اشتراک بگذارید تا در اسرع وقت خودرو را ردیابی و بازیابی کنید.

علاوه بر این، بی حرکت کردن وسایل نقلیه به کاهش 40 درصدی تعداد سرقت خودرو در جهان کمک می کند. به لطف بی حرکت کردن وسایل نقلیه، سرقت وسایل نقلیه در بریتانیا 80 درصد و در هلند 70 درصد کاهش یافته است. اگرچه اکثر خودروهای مدرن دارای سیستم‌های بی حرکت داخلی هستند، اگر مدل قدیمی‌تری دارید نگران نباشید. شما به راحتی می توانید ردیاب GPS را با ایموبلایزر در هر نوع خودرویی نصب کنید. فرآیند نصب و راه اندازی بسیار ساده است، و شما نیازی به یک شخص فنی ندارید که به شما کمک کند. علاوه بر این، بی صدا کار می کند و هیچ کس متوجه وجود ردیاب در داخل خودرو نخواهد شد.

نتیجه گیری در جهت خرید ردیاب خودرو

ردیاب خودرو ایموبلایزر دار چیست؟ ماشین شما با ارزش ترین دارایی است که ممکن است داشته باشید. در واقع، شما هیچ آسیب یا سرقتی را نمی خواهید زیرا می تواند باعث خسارات قابل توجهی شود. علاوه بر این، دلخراش و از نظر ذهنی خسته کننده است. ردیاب‌های جی‌پی‌اس با بی‌حرکت‌کننده‌ها، نهایت امنیت و حفاظت و سایر مزایای فناوری GPS را فراهم می‌کنند.

چه ماشین خود را در خانه یا پارکینگ سوپرمارکت پارک کرده باشید، باید مطمئن شوید که وسیله نقلیه شما همیشه ایمن است. علاوه بر این، نظارت فیزیکی بر خودروی خود عملاً غیرممکن است. ردیاب‌های جی‌پی‌اس با بی‌حرکت‌کننده‌ها، تمام جزئیات خودروی شما را در اختیار شما قرار می‌دهند و آرامشی را که شایسته آن هستید، به شما ارائه می‌دهند.