مقالات

کاربرد ردیاب سیار برای دستگاه های کف شوی و شرکت های نظافتی

ردیاب سیار برای ماشین های نظافتی

ردیاب سیار برای دستگاه ها و ماشین های نظافتی فرودگاه و ترمینال ها

ما اخیراً با شرکتی که خدمات نظافتی ارائه می دهد، شروع به کار کرده ایم که کارمندان آن وظیفه دارند کفپوش های فروشگاه ها و مناطق خدماتی مختلف را عاری از گرد و غبار و زباله و شسته شوند. ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا مثلاً باید دستگاه‌های GPS را روی دستگاه‌های تمیزکننده کف نصب کرد، زیرا به ندرت در خارج از ساختمان حرکت می‌کنند. مشکل مشتری ما این بود که برخی از پرسنل آنطور که باید کار نمی کردند و در نتیجه کیفیت خدمات ارائه شده آسیب می دید. با این حال، غیرقابل تصور است که در مورد یک تیم بزرگ، رهبر تیم نتواند در همه حال فعالیت های همه کارکنان را زیر نظر داشته باشد. حداقل نه بدون راه حل ردیابی هوشمند که رایان جی پی اس ارائه می دهد! ردیاب سیار برای ماشین های نظافتی

ردیاب سیار برای ماشین های نظافتی

دستگاه جی پی اس سیار برای دستگاه های کف شوی

راه حل مشکل شرکت در واقع نسبتا ساده بود. دستگاه های GPS با کد شناسایی کارمند بر روی دستگاه های کف شوی نصب شد. پس از نصب جی پی اس سیار آهنربایی و راه اندازی دستگاه، دقیقا نشان می دهد که چه زمانی و چگونه از دستگاه استفاده کرده است، و دستگاه تمیز کننده در یک زمان معین در کجا قرار دارد. تجربه شرکت نشان می دهد که کارکنان به سرعت به سیستم جدید عادت می کنند. از آنجایی که هویت آنها نیز بررسی می شود و مربوط به یک شغل خاص است، آنها در انجام وظایف خود نیز بسیار وظیفه شناس هستند.

ردیاب سیار برای ماشین های نظافتی

زمان کار، کیفیت و بهره وری کارکنان

مشکل دیگر شرکت این بود که کیفیت کار انجام شده برای برخی از کارکنان نظافتی به میزان قابل توجهی پایین تر بود و مشتریان نارضایتی خود را اعلام کردند. با ردیابی GPS، رهبر تیم اکنون می‌تواند دید دقیقی از گزارش مدت زمان صرف شده توسط کارگر برای تمیز کردن سطوح و ساعات کار دقیق دستگاه دریافت کند. از آنجایی که زمان اسمی تمیز کردن یک کف با اندازه مشخص برای رهبر تیم مشخص است، مقایسه نیز آسان است.

دستگاه های GPS علاوه بر نظارت بر ساعات کاری عادی، بررسی اضافه کاری کارکنان را بسیار آسان تر می کند. به عنوان مثال، اگر نظافتچی ها اضافه کاری را گزارش کنند اما علت آن نامشخص است، بوسیله نصب ردیاب مغناطیسی خودرو می توانید براحتی آن را بررسی کنید.

ردیاب شخصی راهی برای کنترل پرسنل نظافت چی

در جدیدترین گزارش از روش‌های نظارت بر شهروندان در چین، کارگران نظافتچی و بهسازی شهری باید دستبندهای ردیاب مجهز به تراشه‌های GPS را به مچ دست ببندند تا فعالیت‌های آن ثبت و تحت نظر باشد. این دستبندهای هوشمند می‌توانند محل و میزان فعالیت و حرکت کارگران را ثبت و ردیابی کنند. اگر کارگری بیش از ۲۰ دقیقه در یک محل ثابت باقی مانده باشد؛ این دستبند هشدار داده و به کارگر می‌گوید که به کارش ادامه دهد!

اگه شما صاحب شرکت خدماتی و نظافتی هستید و دارای تعداد زیادی نظافتچی و کارمند دارید که بدلیل ازدحام نیرو قادر به نظارت دقیق به آنها نیستید و نگرانی نسبت به سر کار رفتن پرسنل خود در منازل یا کارخانه های مشتریان دارید و یا می خواهید نوع رفتار و ساعات کاری آنها را زیر نظر داشته باشید ردیاب شخصی رایان جی پی اس می تواند راهکاری مفید و سودمند برای ارائه بهتر خدمات به شما با کنترل و نظارت دقیق تر بر پرسنل نظافتچی خود می باشد.

شما به وسیله ردیاب شخصی پرسنلی براحتی می توانید بر رفت و آمد های پرسنل نظافتچی خود نظارت داشته و ساعات ورود و خروج آنها و مدت زمان کارکرد آنها در منازل مشتری را محاسبه نمایید. رفتن به موقع برای انجام کار نظافت به منازل مشتریان و نظم در سیستم کاری میتواند موجب رضایت هرچه بیشتر مشتریان شما گردد.

کاربرد ردیاب شخصی برای شرکت های نظافتی منازل

نظارت بر رفت آمد پرسنل نظافتچی

کنترل ساعت ورود و خروج آنها از منازل مشتریان

نظم در عملکرد پرسنل برای ارسال به منازل مشتریان

بررسی پرسنل بیکار و ارسال نظافتچی بیکار به منازل مشتری

بررسی وضعیت نظافتچی

کمک به پرسنل نظافتچی برای پیدا کردن آدرس مشتریان

ردیاب سیار برای ماشین های نظافتی

ردیاب سیار برای ماشین های نظافتی

نصب چه دستگاه ردیابی در ماشین های تمیز کننده مناسب تر هست؟

در رایان جی پی اس، ما همیشه دستگاه‌های GPS با کیفیت بالا را روی دستگاه‌های شما نصب می‌کنیم. ما دستگاه هایی را انتخاب می کنیم که مناسب ترین محیط کار و خواسته های مشتری باشد. دستگاه های جی پی اس برای دستگاه های کف شوی مقاوم در برابر گرد و غبار، ضربه و رطوبت هستند و تا سال ها دوام خواهند داشت. تجهیزات را می توان به دلخواه خرید کرد.

نصب در زمان و مکان مناسب برای شما انجام می شود و تکنسین های ما به سرعت کار خود را انجام می دهند. پشتیبانی مشتریان ما همیشه آماده است تا شما را از قبل با امکانات راه حل آشنا کند و در هر زمان می توانید با آنها تماس بگیرید. اگر شما هم می خواهید کنترل ماشین های شرکت خود و کارهای انجام شده را به دست آورید، با ما تماس بگیرید و ما بهترین راه حل را برای شما پیدا خواهیم کرد!