مقالات

ردیاب سکه ای بهتره یا ردیاب خودرو؟ کدام دقیق تر است؟

ردیاب خودرو یا ردیاب سکه ای: همیشه مهم است که محصولات را زمانی که نیاز خاصی دارید باهم بتوانید مقایسه کنید و قبل از خرید بهترین ردیاب مناسب خودرو تفاوت و ویژگی های آنها را بدانید. در رایان جی پی اس، ما هرگز نمی‌خواهیم که شما کورکورانه برای خرید ردیاب تصمیم بگیرید بنابر این ما در اینجا هستیم تا بتوانیم با راهنمایی درست و اصولی بر اساس نیازتان شما را برای خرید یک ردیاب مناسب خودرو، قایق، موتورسیکلت و … راهنمایی کنیم. یا ممکن است صاحب کسب و کاری باشید که باید صدها دارایی خود را در سراسر کشور ردیابی کنید. محصول GPS که برای کار خود به آن نیاز دارید باید بتواند نیازهای منحصر به فرد شما را بر اساس شغل شما برآورده کند.

ردیاب خودرو شنود دار

امروز، ویژگی‌ها و مزایای AirTag‌ اپل را با محصول خود جی پی اس ماشین مقایسه می‌کنیم.

ردیاب سکه ای یا ایرتگ AirTag

Apple AirTag یک ردیاب فشرده است که به شما کمک می کند هر چیزی را که به آن متصل می کنید پیدا کنید. آنها به اندازه‌ای کوچک هستند که در کیف شما یا روی یک جاکلیدی قرار می‌گیرند و با کمک آیفون و سیگنال بلوتوث، مکان یابی آن موارد را آسان می‌کنند. در حالی که هر آیفون ممکن است AirTag شما را شناسایی کند (به دلایل حفظ حریم خصوصی برای جلوگیری از ردیابی ناخواسته)، همه داده های موقعیت مکانی شما ناشناس هستند و در خود AirTag ذخیره نمی شوند. راه‌اندازی و راه‌اندازی برنامه AirTag و iPhone آسان است و برای هر کسی که می‌خواهد چیزی را زیر نظر داشته باشد، خریدی جذاب است.

ردیاب‌های لجستیک و AirTags یک فلسفه اصلی مشترک دارند – ردیابی دارایی‌های شما. با این حال، ما در رایان جی پی اس با تمرکز بر دسترسی طولانی مدت و از راه دور برای ردیابی هر چیزی و هر مکان متفاوت هستیم. به اعتبار AirTag، شکل فشرده به اندازه سکه بزرگترین نقطه قوت آن است. اما این اندازه جمع و جور همچنین منجر به کاستی هایی می شود که باعث می شود از چند جنبه کلیدی کمتر مفید باشد.

ردیاب خودرو یا ردیاب سکه اس

نقاط ضعف ایرتگ یا ردیاب سکه ای AirTag

شما به یک دستگاه اپل نیاز دارید.

ماهیت اختصاصی اپل همه چیز را در خانه نگه می‌دارد، بنابراین اگر ردیاب AirTag می‌خواهید، برای همراهی با آن به یک آیفون نیاز دارید. برخی از ویژگی‌ها مانند Precision Finding حتی برای کار کردن به آیفون 11 یا بهتر نیاز دارند! اگر قبلاً آیفون ندارید، این یک نوار ورودی بسیار گران است.

شما (یا شخص دیگری که آیفون دارد) باید در محدوده بلوتوث باشید.

اگر آیفونی در این نزدیکی نباشد، AirTag چیزی را منتقل نمی کند. این از نقطه نظر “کلیدهای خود را در خانه گم کرده اید” مفید است، اما در صورت از دست دادن دارایی خود در سفر یا در صورت ناخوشایندی که چیزی به سرقت رفته است، کمتر مفید است. بهترین کاری که می توانید در آن نقطه انجام دهید این است که AirTag را در حالت Lost Mode قرار دهید تا زمانی که آیفون در محدوده قرار می گیرد به شما اطلاع دهد.

باتری AirTag به حدود یک سال استفاده محدود می شود.

و این با فرض استفاده از “پخش رویدادهای صوتی” آن است. پس از اتمام عمر باتری، باتری یا AirTag باید تعویض شود زیرا گزینه شارژ مجدد وجود ندارد.

دستگاه های ردیاب خودرو

ردیاب خودرو یا ردیاب سکه ای: آنها نسبتا کوچک هستند، استفاده از آنها آسان است و قابلیت نصب برای هر وسیله نقلیه را دارند. اگر می‌خواهید کمی امنیت بیشتری به رانندگی اضافه کنید، یک ردیاب GPS خودرو می‌تواند راه‌حل باشد. ردیاب خودرو از طریق سیم کارت اطلاعات را از ماهواره دریافت و به سرور ارسال می کند و شما می توانید براحتی از طریق نرم افزار روی تلفن همراه خود موقعیت وسیله نقلیه خود را در هر زمان یا مکانی مشاهده نمایید. همچنین شما با نصب ردیاب خودرو می توانید اطلاعات و گزارشات کاملی از روشن یا خاموش شدن موتور خودرو یا مکان توقف و مدت توقف و سرعت های طی شده در طول مسیر و … در اختیار داشته باشید که ردیاب های سکه ای و ایرتگ فاقد این ویژگی ها می باشند.

انواع مختلفی از سیستم های ردیابی خودرو در بازار وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. بنابراین مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و گزینه های مختلف را قبل از تصمیم گیری با هم مقایسه کنید. همه سیستم‌های ردیابی خودرو یکسان نیستند و هر سیستم دارای مزایا و ویژگی‌های متفاوتی است، بنابراین شما دارای انتخاب های متعدد برای انتخاب و خرید یک ردیاب متناسب با نیاز خود هستید و با توجه به امکانات مختلف و ویژگی های متعددی که در ردیاب های خودرو وجود دارد شما می توانید بهترین گزینه را برای هدف خود خریداری نمایید.

کاربرد های استفاده از ردیاب

حتما مطالعه کنید:

در صورتی که نیاز به یک ردیاب بدون دستکاری در سیستم برق خودرو یا موتورسیکلت خود هستید ما به شما ردیاب آهنربایی را معرفی می کنیم. شما می توانید با زدن کلیک بر روی خرید بهترین ردیاب آهنربایی وارد محصول جی پی اس آهنربایی شده و با مزایا و امکانات این ردیاب هوشمند بیشتر آشنا گردید.

از ردیاب های آهنربایی بیشتر بدانید

ردیاب خودرو روز به روز محبوب تر می شود زیرا مردم به دنبال راه های جدیدی برای بهبود ایمنی و امنیت خود هستند. ردیاب خودرو مزایای متعددی را هم برای مشاغل و هم برای رانندگان فردی فراهم می کند. با نصب ردیاب در ماشین یا ناوگان وسایل نقلیه خود، می توانید ایمنی، کارایی و امنیت را بهبود ببخشید و به شما امکان می دهد موقعیت مکانی، عملکرد و عادات رانندگی وسیله نقلیه خود را پیگیری کنید. آنها همچنین می توانند به شما در بازیابی سریع و کارآمد وسیله نقلیه دزدیده شده کمک کنند. بنابراین، اگر به دنبال امنیت بیشتر و آرامش خاطر هستید، ردیاب وسیله نقلیه راه‌حل عالی است.