مقالات

ردیاب خورشیدی حیوانات چیست و کاربرد آن در جهت جلوگیری از سرقت دام

ردیاب خورشیدی حیوانات

ردیاب خورشیدی حیوانات ردیابی مناسب شتر اسب گاو گوسفند

ردیاب خورشیدی حیوانات : کارکرد ردیاب خورشید همانند ردیاب خودرو می باشد. ردیاب خورشیدی، سیستمی که یک جسم را در زاویه ای نسبت به خورشید قرار می دهد. رایج‌ترین کاربردهای ردیاب‌های خورشیدی، قرار دادن پانل‌های فتوولتائیک (PV) (پانل‌های خورشیدی) به‌گونه‌ای است که عمود بر پرتوهای خورشید باقی می‌مانند و تلسکوپ‌های فضایی موقعیت‌یابی می‌شوند تا بتوانند جهت خورشید را تعیین کنند. ردیاب های خورشیدی PV جهتی را که یک پنل خورشیدی رو به آن قرار می گیرد با توجه به موقعیت خورشید در آسمان تنظیم می کند. با عمود نگه داشتن پانل به خورشید، نور خورشید بیشتری به پنل خورشیدی برخورد می کند، نور کمتری منعکس می شود و انرژی بیشتری جذب می شود. این انرژی می تواند به نیرو تبدیل شود.

ردیاب خورشیدی حیوانات

ردیابی خورشیدی از ابزارهای پیچیده برای تعیین مکان خورشید نسبت به جسمی که در آن تراز است استفاده می کند. این ابزارها معمولاً شامل رایانه‌هایی می‌شوند که می‌توانند الگوریتم‌های پیچیده‌ای را پردازش کنند که سیستم را قادر می‌سازد خورشید را ردیابی کند، و حسگرهایی که اطلاعاتی را در مورد مکان خورشید به رایانه ارائه می‌دهند یا وقتی با یک برد مدار ساده به یک صفحه خورشیدی متصل می‌شوند، می‌توانند آفتاب بدون نیاز به کامپیوتر

ردیاب خورشیدی حیوانات

درباره ردیاب خورشیدی حیوانات چه می دانید؟

لزوم داشتن یک ردیاب خورشیدی حیوانات را زمانی احساس می کنید که با آگهی های گم شدن حیوانات خانگی مواجه می شوید. این روزها سبک زندگی ما ایرانی ها هم تغییر کرده است و نگه داشتن سگ ها و گربه ها در خانه امری عادی به نظر می رسد. اما نگرانی بسیاری از افرادی که دوست دارند در خانه از این حیوانات داشته باشند، از آنها مراقبت کنند و به نوازش آنها بپردازند، گم شدن یا دزدیدن آنها است. داشتن یک ردیاب می تواند این نگرانی را مرتفع کند. با یک ردیاب دقیق می توانید لذت داشتن حیوانات خانگی را با امنیت تجربه کنید.

جی پی اس خورشیدی حیوانات

ردیاب حیوانات چیست؟

ردیاب یا همان جی پی اس در واقع همان طور که از نام آن بر می آید وسیله ای است که می تواند موقعیت مکانی چیزی که مد نظر دارید را به ما نشان دهد. اگر یک حیوان خانگی بازیگوش داشته باشید که به محض باز شدن در ماشین در خیابان می دود، داشتن چنین ابزاری را لازم می دانید.

ردیاب ها کاربردهای فراوانی دارند و جی پی اس خورشیدی انرژی خود را از نور خورشید و پنل های خورشیدی می گیرد. ردیابی که برای حیوانات استفاده می شود، وسیله ای است که با آن می توان امنیت حیوانات خانگی را تأمین کرد و مهم ترین استفاده آن برای وقتی است که در خانه نیستید و می خواهید بدانید که گربه یا سگ شما در چه وضعیتی به سر می برد. به این ترتیب، می توانید با خیال راحت به سر کار بروید و نگرانی از بابت حیوان خانگی خود نداشته باشید.

جی پی اس حیوانات ، کوچکترین ردیاب حیوانات

شبیه ردیاب های شخصی است و در همان ابعاد و اندازه است. با نصب یکی از این دستگاه ها به قلاده حیوان می توان در هر لحظه از موقعیت مکانی دقیق حیوان خانگی خود باخبر بود. حتی دیگر نگران دزدیده شدن حیوان خانگی خود نخواهید بود و به سرعت می توانید آن را پیدا کنید.جالب است بدانید که این ردیاب ها فقط برای حیوانات خانگی مناسب نیستند. حتماً وقتی گله های بزرگ گاو و گوسفند را دیده باشید، در ذهنتان این سؤال پیش آمده باشد که چوپان چطور از آنها مراقبت می کند. البته که کار بسیار مشکلی است، اما داشتن ردیاب گاو و ردیاب گوسفند از زحمت آنها خواهد کاست.

نکته دیگر درباره این نوع ردیاب ها، تأمین امنیت حیوانات گران قیمت است. اگر شما یک اسب مسابقه گران قیمت داشته باشید و شب ها از نگرانی دزدیده شدن آن خواب به چشمتان نمی آید، می توانید با یک ردیاب اسب مشکل خود را حل کنید.

ردیاب خورشیدی حیوانات چیست؟

ردیاب خورشیدی میتواند برای دامپروران بسیار مناسب باشد چرا که دیگر نیاز به شارژ نخواهد داشت و ردیاب همیشه فعال خواهد بود. آن دسته از افرادی که دامداری میکنند هنگام چرا ، دام ها که باید بیرون از منطقه حفاظت شده بروند ممکن است  با گم شدن گاو یا گوسفندان خود مواجه شوند. امروزه از ردیاب جی پی اس برای ردیابی حیوانات استفاده می شود حال ما قصد داریم یکی از محصولات ردیاب رایان جی پی اس به نام ردیاب خورشیدی را برای ردیابی گاو، گوسفندان به شما معرفی کنیم .

در زمان چرا دامها به مراتع به دلیل تعداد زیاد آنها چوپان باید نگران این باشد که ممکن است هر کدام از آنها گم شوند. بارها پیش آمده است که گاو یا گوسفندان در صخره های بلند و دشت بالای کوه مشغول چرا بوده اند و در این بین یکی از آنها گم شده است و در این بین چوپانان نمی  دانند که کجا دنبال حیوانات بگردند در اینجاست که فناوری ردیاب دام به کمک انسان ها می آید.

ویژگی های استفاده از ردیاب خورشیدی

•    قابلیت ردیابی آنلاین دام ها از جمله گاو – گوسفند
•    قابلیت بازگرداندن گاو، گوسفند با صدای گذاشته شده روی ردیاب
•    قابلیت شارژ باتری از طریق نور خورشید
برخی از چوپانان با صدای خود گوسفندان یا گاوها را صدا می زنند و آنها به صورت اتوماتیک به محل خود باز می گردند. امروزه شاهده محصولی به نام ردیاب خورشیدی هستیم که نه تنها قابلیت ردیابی آنلاین حیوانات را دارد بلکه با توجه به صدای زنگ که داخل حافظه دستگاه وجود دارد شما می توانید حیوانات را صدا بزنید. این دستگاه ردیاب سیمکارت خور می باشد و به شما این امکان را می دهد که صدای محیط اطراف حیوانات را بشنوید و آنها را صدا بزنید.

مشخصات ردیاب خورشیدی حیوانات

دارای    GPS+LBS+AGPS +WIFI

ضد آب  Waterproof IP66

دارای دو دکمه

دسترسی به موقعیت از طریق نرم افزار و SMS

آلارم خارج شدن از محدوده جغرافیایی

هشدار کم شدن شارژ باطری داخلی ردیاب

دارای سنسور صدا

قابلیت شنود صدای اطراف

آلارم تغییر سیمکارت داخل ردیاب

قابلیت ردیابی از طریق پیامک، ورود به سامانه و از طریق گوشی

شما با بستن این ردیاب قابلیت این را دارید که شما می توانید

وزن 64 گرم

دارای امکان شارژ باتری با نور خورشید

شارژ باتری این ردیاب 40 ساعت است و دارای 1500میلی آمپر شارژ می باشد و با داشتن ماژول جی پی اس امکان ردیابی آنلاین حیوانات را به شما می دهد. این دستگاه ردیاب خورشیدی دارای دقت ردیابی 10 الی 15 متری می باشد.

قیمت ردیاب حیوانات ؛ راهنمای خرید بهترین ردیاب دام

شما میتوانید با ورود به صفحه اصلی محصولات رایان جی پی اس انواع ردیاب اسب ردیاب شتر ردیاب گاو ردیاب گوسفند _ ردیاب حیوانات _ ردیاب آهنربایی – ردیاب کودک – ردیاب سالمند _ ردیاب خودرو _ ردیاب موتورسیکلت _ ردیاب کامیون و ردیاب کامیونت _ ردیاب پرتابل _ ردیاب پلیسی و ردیاب مغناطیسی _ ردیاب سگ _ ردیاب گربه _ ردیاب شنوددار و دستکاه شنود _ ردیاب اتوبوس _ ردیاب کیف و چمدان _ ردیاب کوهنورد _ ردیاب کندوعسل و … را مشاهده و بر اساس نیاز خود بهترین ردیاب را از شرکت رایان جی پی اس تهیه نمایید.

 

شما می توانید جهت خرید انواع ردیاب حیوانات با شماره های موجود در سایت تماس حاصل بفرمایید