مقالات

آیا ردیاب خودرو بدون باتری کار میکند؟

ردیاب خودرو بدون نیاز به باتری

ردیاب خودرو بدون نیاز به باتری: مردم اغلب در مورد وسایل اضافی که خریداری و در وسایل نقلیه خود نصب می کنند می پرسند. “آیا GPS ماشین بدون باتری کار می کند؟” سوالی است که ما اغلب می شنویم آن‌ها می‌خواهند بدانند آیا امکان ردیابی خودروی بدون باتری وجود دارد یا خیر تا بتوانند قبل از تحویل پول نقدی که به سختی به دست آورده‌اند، تصمیمی آگاهانه بگیرند. در این پست جدید به این سوال پاسخ داده خواهد شد تا خیال شما راحت شود. با رایان جی پی اس همراه باشید.

ردیاب خودرو بدون نیاز به باتری

آیا ردیاب های GPS خودرو بدون باتری کار می کنند؟

پاسخ کوتاه این است که بله، ردیاب دیاگی یا ردیاب OBD خودرو و ردیاب‌های سیم‌دار می‌توانند بدون باتری کار کنند، زیرا یک خودرو قادر است هم از موتور عامل خود و هم از باتری خودرو برق تولید کند تا هر دستگاه تلفن همراهی را بدون باتری تامین کند.

ردیاب خودرو بدون سیم ، جی پی اس خودرو شارژی

انواع مختلف ردیاب ها و نحوه تغذیه از باتری

ردیاب خودرو بدون نیاز به باتری: اگر نمی دانید، به طور کلی سه نوع ردیاب ماشین GPS وجود دارد. اتصال پلاگین GPS (ردیاب‌های GPS OBD)، ردیاب‌های GPS سیم‌کشی شده و جی پی اس بدون سیم شارژی ماشین. بدیهی است که شما به دنبال ردیاب جی‌پی‌اس بدون نیاز به باتری هستید، به همین دلیل است که اینجا هستید. این سه نوع ردیاب جی پی اس خودرو را به اختصار توضیح می دهیم و لیستی از بهترین ردیاب جی پی اس خودرو بدون باتری ارائه می دهیم.

انواع ردیاب جی پی اس خودرو

ردیاب GPS ماشین پلاگین.

ردیاب GPS ماشین پلاگین به عنوان ردیاب GPS OBD نیز شناخته می شود. به این دلیل نامیده می شود که تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را به اتصال OBD وسیله نقلیه خود وصل کنید و آماده حرکت هستید. اگر نمی دانستید، OBD مخفف On-Board Diagnostics است. برخی از افراد این روش اتصال را ترجیح می دهند زیرا راه اندازی آن ساده است و به ابزار خاصی نیاز ندارد. به سادگی ردیاب GPS را به پورت OBD وصل کنید.

ردیاب GPS اتصال سیمی

همانطور که از نام آن مشخص است، ردیاب‌ سیم‌دار و نصبی خودرو مستقیماً به سیم‌کشی خودرو وصل می‌شوند. این تکنیک توسط برخی از کاربران ترجیح داده می شود، به خصوص اگر خودروی آنها فاقد پورت OBD باشد.

ردیاب مگنتی و سیار

ردیاب‌های جی‌پی‌اس که با باتری کار می‌کنند، کوچک، مستقل و به اندازه کافی هوشمند هستند که شامل حسگرهایی هستند که باز شدن یا لرزش درها را تشخیص می‌دهند. شرکت‌هایی که ناوگان خودروها و دارایی‌ها را مدیریت می‌کنند، کاربردهای متنوعی را برای آنها کشف کرده‌اند، به ویژه در امنیت و مدیریت دارایی.

ردیاب خودرو بدون نیاز به باتری

آیا خودرو بدون باتری قابل ردیابی است؟

ردیاب خودرو بدون نیاز به باتری: بله، ماشین شما بدون باتری قابل ردیابی است. همه ردیاب‌های بی‌سیم خودرو با قابلیت آهنربایی دارای قدرت داخلی خود هستند و حتی اگر آنها را به ماشین خود وصل نکنید، می‌توانند کار کنند. با استفاده از ردیاب بدون سیم رایان جی پی اس، در واقع، نیازی نیست آن را به ماشین خود وصل کنید و کافیست ردیاب را در زیر ماشین بوسیله آهنربا متصل کرده و از مزایای نظارت بر ماشین خود لذت ببرید.

آیا ردیاب خودرو زمانی که ماشین خاموش است کار می کند؟

بله، ردیاب خودرو می تواند زمانی که ماشین شما خاموش است کار کند.

خرید ردیاب بدون نیاز به سیم کشی و نصب

اگر می‌خواهید یک ردیاب ماشین GPS نصب کنید اما نمی‌خواهید با نگرانی‌های باتری مقابله کنید، اکنون در فروشگاه رایان جی پی اس انتخاب‌های متعددی دارید. شما می توانید از ردیاب های فندکی خودرو یا ردیاب خودرو شارژی با قابلیت شنود برای امنیت وسیله نقلیه خود از رایان جی پی اس تهیه و خریداری نمایید.