مقالات

بهترین محل نصب ردیاب روی ماشین

بهترین محل نصب ردیاب ماشین

آشنایی با بهترین محل نصب ردیاب در خودرو

بهترین محل نصب ردیاب ماشین : راه‌های مؤثر بسیاری برای استفاده از دستگاه GPS سیستم موقعیت‌یابی جهانی بر روی خودرو یا کامیون وجود دارد، چه برای ردیابی یک شخص و چه برای بررسی اموال خود. با این حال، قبل از اینکه دستگاه GPS را روی خودرو قرار دهید، مطمئن شوید که قانون شهر و یا ایالت خود را زیر پا نمی گذارید. دستگاه های ردیابی GPS برای نظارت بر افراد و وسایل نقلیه عالی هستند، اما مواردی وجود دارد که استفاده از آنها قانونی نیست.

در این مقاله با رایان جی پی اس همراه باشید تا در مورد برخی از مکان‌های موثرتر که می‌توانید دستگاه‌های ردیابی GPS را در خودرو پنهان کنید صحبت کنیم.

بهترین محل نصب ردیاب ماشین

بهترین مکان ها در خودرو برای نصب ردیاب

ردیاب GPS داخل داشبورد

داشبورد محبوب ترین مکان برای نصب ردیاب خودرو است زیرا به راحتی پنهان می شود و همچنان می تواند به طور موثر داده های زمان واقعی را از این مکان منتقل کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که داشبورد را باز کنید، یا از شخصی بخواهید این کار را برای شما انجام دهد، ردیاب GPS خود را قرار داده و پنهان کند، و مطمئن شوید که همه چیز را قبل از رفتن به حالت اولیه خود برمی گردانید.

داخل سپر

سپر خودرو مکان نسبتاً آسانی برای قرار دادن ردیاب GPS بر روی خودرو است و به احتمال زیاد یافت نمی شود مگر اینکه راننده وسیله نقلیه درگیر تصادف شود. بسیاری از افراد سپر عقب را انتخاب می کنند، اما جلو نیز گزینه خوبی برای دستگاه های ردیابی است. اگر تصمیم دارید دستگاه ردیاب مغناطیسی را در سپر جلو یا عقب خودرو پنهان کنید، نیازی به جدا کردن چیزی ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را در محل قرار دهید، مطمئن شوید که ردیاب GPS قابل مشاهده نیست، بررسی کنید که سیستم کار می کند و از آنجا دور شوید.

بهترین محل نصب ردیاب ماشین

داخل صندوق عقب

در صندوق عقب خودرو فضای زیادی برای دستگاه ردیاب GPS وجود دارد، پس چرا از آن برای نصب GPS مخفی استفاده نکنید؟ این یکی از بهترین گزینه ها برای قرار دادن ردیاب آهنربایی خودرو در داخل ماشین است و همچنین رایج است. بهترین نقطه در صندوق عقب برای دستگاه های ردیاب GPS مخفی درست پشت صندلی های عقب است، به خصوص اگر این قسمت از پلاستیک ساخته شده باشد نه فلز. مقدار زیادی فلز می تواند مانع دریافت و توانایی سیستم GPS برای ردیابی شود، بنابراین این را در نظر داشته باشید.

همچنین قرار دادن ردیاب در زیر زاپاس در داخل صندوق عقب و یا در داخل قاب های بغل صندوق یا در زیر تاقچه عقب می توانید یک مکان بسیار مناسب و مخفی برای نصب ردیاب آهنربایی خودرو شما باشد.

داخل چراغ ترمز

چراغ های ترمز خودرو می تواند یک ورزش عالی برای دستگاه ردیابی GPS مخفی باشد. اکنون، ممکن است برای این مورد نیاز به کمک داشته باشید، اما اگر می‌خواهید مخفیانه باشید، پنهان کردن یک دستگاه GPS در داخل چراغ‌های ترمز یک نقطه عالی است. ابتدا از مکانیک خود بخواهید کاور چراغ را بردارد، سپس ردیاب GPS را قرار داده و درپوش را تعویض کنید تا کار تمام شود. تنها راهی که می‌توان دستگاه‌های ردیاب GPS را در این سناریو کشف کرد، این است که خودرو دچار خرابی ترمز شود یا اگر لامپ بسوزد و باید روی ترمزها کار شود.

اگر این کار زیاد است، می توانید یک ردیاب GPS را در چاه چرخ ماشین پنهان کنید. دسترسی به آن‌ها آسان است، اما اگر کسی مشکوک باشد، این یکی از اولین مکان‌هایی است که برای یافتن آن بررسی می‌کنند، پس این را در نظر داشته باشید.

بهترین محل نصب ردیاب ماشین

داخل کوسن صندلی ماشین

بهترین محل نصب ردیاب ماشین : قرار دادن ردیاب سیار در داخل صندلی ماشین می تواند یک مکان بسیار مناسب جهت مخفی کردن جی پی اس باشد. کافی است که از پشت صندلی و با بردن ردیاب به زیر روکش صندلی ، جی پی اس را در داخل صندلی خودروی خود جاساز و مخفی نمایید. و بعید است که کسی ردیاب GPS را در این مکان مخفی پیدا کند، چه برسد به سارق. همچنین برای این مکان میتوانید از ردیاب شخصی ارزان قیمت که ابعاد کوچک و ضخامت کمی دارد استفاده نمایید.

نصب ردیاب در داخل آفتابگیر

اگر سعی می کنید محل نصب ردیاب کوچک خریداری شده شما کاملا مخفی باشد ، این مکان آسان، راحت است و انتقال اطلاعات ماهواره ای  ردیاب را عالی و در زمان واقعی به شما می دهد. ابتدا دستگاه را با بستن آن، ترجیحاً در سمت سرنشین خودرو، روی آفتاب گیر قرار دهید و سپس مطمئن شوید که داده ها را به درستی ارسال می کند. اگر به طور مخفیانه ماشین شخصی را ردیابی می کنید، این بهترین مکان برای نصب ردیاب خودرو آهنربایی شما نیست. اگر اینطور است، مکان های بسیار بهتری مانند زیر صندلی خودرو یا در داخل قابل فرمان خودرو  می توانید ردیاب را جاساز و نصب نمایید.

همچنین شما میتوانید در این مکان از ردیاب کوچک حیوانات که ابعاد کوچک تر و وزنی سبک تر نسبت به سایر ردیاب ها دارد استفاده نمایید.

نصب ردیاب جی پی اس در زیر خودرو

قرار دارد ردیاب آهنربایی خودرو در زیر خودرو یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید، به همین دلیل است که بسیار رایج است. با هیچ چیز پوشانده نشده است، بنابراین  بعید است که سارق خودرو بتواند آن را در این مکان پیدا کند. اگر ردیاب آهنربایی شما مانند مدل G904 دارای آهنربای قوی باشد، به راحتی نمی افتد.

کلمات پایانی

بهترین محل نصب ردیاب ماشین : راه های مختلفی برای مخفی کردن دستگاه ردیابی GPS در داخل خودرو وجود دارد. چه داخل داشبورد، قاب فرمان ، چراغ های ترمز، سپر، و غیره باشد، می توانید مطمئن باشید که می توانید همه چیز را پیگیری کنید. هنگامی که شما از تمام مکان های مخفیگاه احتمالی آگاه شوید، دستگاه های GPS را بسیار آسان در داخل ماشین می توانید پنهان کنید. شما می توانید جهت نصب ردیاب با تکنسین های رایان جی پی اس تماس بگیرید و بهترین محل برای نصب ردیاب را به آنها بسپارید.