مقالات

آشنایی با انواع ردیاب سیم کارتی خودرو

خرید ردیاب سیم کارتی خودرو

راهنمای خرید ردیاب سیم کارتی خودرو ، رایان جی پی اس

خرید ردیاب سیم کارتی خودرو: بسیاری از مصرف کنندگان به فکر خرید یک ردیاب GPS با سیم کارت هستند، در دنیای کنونی مهمترین چیزی که باید همراه خود داشته باشیم ردیاب GPS است. در بیشتر مواقع نیاز به داشتن سیم کارت برای ردیاب های GPS داریم تا بتوانیم به راحتی با دستگاه ارتباط برقرار کنیم. فناوری گزینه های مختلفی را برای انتخاب توصیه شده ترین مورد از لیست ارائه کرده است که شامل سیم کارت های اعتباری برای ردیاب های GPS می شود. بیشتر اوقات در سیستم های ناوبری، مخصوصاً برای خودروها، ما نیاز به داشتن سیم کارت داریم تا بتوانیم ردیابی GPS را به راحتی کنترل کنیم. اگر به پیاده‌روی علاقه دارید، حتماً یک سیم کارت برای ردیابی موقعیت مکانی خود بدون هیچ محدودیت خارجی در نظر گرفته‌اید.

مزایای استفاده از ردیاب GPS با سیم کارت بی شمار است. سیم کارت تعبیه شده در ردیاب شما به آن اجازه می دهد تا بین دستگاه ها به صورت بی سیم ارتباط برقرار کند و داده های مکان را به پلت فرم ردیابی ارسال کند. ردیاب‌های رایان جی پی اس با سیم‌کارت همچنین به شما امکان می‌دهند مکان‌های خود را در زمان واقعی ردیابی کنید و از ایمن بودن ناوگان و دارایی‌تان اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این، پلت فرم ردیابی ما RAYAN GPS رقابتی تر از سایر رقبا است. تمام ویژگی های اولیه و پیشرفته مورد نیاز شما را فراهم می کند، اما برای سال اول رایگان و از سال دوم 150.000 تومان دارای حق اشتراک سالیانه می باشد.

خرید ردیاب سیم کارتی خودرو

چرا سیم کارت برای ردیاب های GPS مورد نیاز است؟

خرید ردیاب سیم کارتی خودرو: بسیاری از مردم تعجب می کنند که چرا بسیاری از ردیاب های GPS به سیم کارت نیاز دارند. به هر حال، ردیاب های GPS وجود دارند که نیازی به سیم کارت ندارند. این یک سوال عالی است، زیرا ممکن است GPS گوشی شما بدون سیم کارت کار کند. بنابراین، چرا بسیاری از ردیاب‌های GPS به سیم کارت نیاز دارند؟

پاسخ سریع به شرح زیر است: اگر می خواهید موقعیت مکانی GPS را از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کنید (به عنوان مثال، از ردیاب GPS خود به پلت فرم ردیابی خود)، به یک سیم کارت نیاز دارید تا این دو بتوانند “ارتباط” داشته باشند. اما در ردیاب های بدون سیم کارت در واقع فرستنده ای در کار نیست بلکه خود دستگاه همزمان فرستنده و گیرنده است و لازم به ارسال اطلاعات به دستگاه ردیاب یا سروری دیگر ندارد.

چگونه سیم کارت را برای GPS Tracker فعال کنیم؟

اگر می خواهید موقعیت مکانی حیوان خانگی با ردیاب پیدا کنید یا ، بچه، وسیله نقلیه، دستگاه یا هر چیز دیگری را دریافت کنید، می توانید از ردیاب سیم کارتی استفاده نمایید. اکثر کارشناسان همیشه داشتن یک سیم کارت برای ردیاب GPS برای ردیابی مکان را توصیه می کنند.

اگر در مورد فعال سازی سیم کارت پس از دریافت آن سردرگم شده اید، لازم نیست نگران باشید. ما اینجا هستیم تا شما را در مورد روش کامل فعال سازی سیم کارت برای ردیاب GPS آگاه کنیم:

مرحله 1: هنگامی که سیم کارت خود را از طریق سرویس پست دریافت کردید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را فعال کنید. به راحتی می توانید سیم کارت ردیابی GPS خود را به صورت آنلاین و بدون هیچ مانعی فعال کنید.

مرحله 2: پس از فعال سازی، باید آن را در دستگاه خود قرار دهید و دستگاه را روشن کنید. همیشه توصیه می شود پس از قرار دادن سیم کارت در دستگاه، مدتی منتظر بمانید.

مرحله 3: برنامه ردیابی را بر روی دستگاه خود دانلود کنید و از تمام ویژگی های ارائه شده به کاربران لذت ببرید.

خرید ردیاب سیم کارتی خودرو

چه سیم کارتی برای استفاده در ردیاب خودرو مناسب است

شما می توانید از هر اپراتور جهت سیم کارت داخل جی چی اس خودرو استفاده کنید و هیچ تفاوتی ندارد ایرانسل. همراه اول یا رایتل و … اما اصلی ترین بخشی که اهمیت دارد در استفاده سیم کارت داخل جی پی اس این است که فقط ببینید جایی که شما زندگی میکنید کدامیک از اپراتورها آنتن دهی و اینترنت مناسب تری دارند. علت این امر بخاطر متغییر بودن آنتن دهی و خدمات اینترنتی هر اپراتور در هر شهر و هر منطقه میباشد , چرا که در نقاطی که اینترنت نباشد بخش نرم افزاری شما به درستی عمل نخواهد کرد. همچنین اگر خط داخل ردیاب در منطقه شما آنتن دهی خوبی نداشته باشد ردیاب از طریق دکل مخابرات فقط حدود منقطه را به شما نمایش خواهد داد. اما بطور کل پیشنهاد رایان جی پی اس برای نوع سیم کارت انتخابی داخل ردیاب اپراتور همراه اول است.

سیم کارت

بهترین ردیاب های مینی جی پی اس با سیم کارت

چگونه یک ردیاب GPS را با سیم کارت انتخاب کنیم؟

چند جزییات در انتخاب ردیاب با سیم کارت خودرو وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

باتری بک آپ ردیاب :

آیا باتری قابل تعویض، غیر قابل تعویض یا قابل شارژ است؟ برای مثال، فردی که زمان زیادی را در خارج از خانه می‌گذراند و مطمئن نیست که چه زمانی می‌تواند شارژ شود، ترجیح می‌دهد بتواند باتری را عوض کند و ادامه دهد. همچنین باتری با یک بار شارژ چقدر باید دوام بیاورد؟ 24 ساعت؟ یا هفت روز؟ به خاطر داشته باشید که افزایش عمر باتری عموماً به قیمت ویژگی‌های کمتر یا قیمت بالاتر تمام می‌شود.

 

محدوده و پوشش:

ردیاب تا کجا باید بتواند کار کند؟ آیا داشتن برد نامحدود ضروری است یا اگر در حیاط خلوت شما کار کند کافی است؟ آیا قصد دارید از آن در شهر استفاده کنید یا در کشور؟

 

ضد آب: ضد ضربه

ردیاب سیم کارتی باید بتواند در برابر جوییدن حیوانات یا ضربه های معمولی مقاوم باشد و با کوچکترین افتادن نشکند و یا نسوزد.

 

اندازه و وزن:

ردیاب باید چه اندازه و وزنی داشته باشد؟ آیا لازم است فشرده و سبک باشد؟

 

سایر ویژگی ها:

چه ویژگی های بیشتری را از ردیاب GPS خود ترجیح می دهید؟ آیا لازم است گجت ضد آب باشد؟ یا ویژگی‌های دیگری مانند زنگ هشدار GEO-Fence،  یا قابلیت پخش تاریخچه مکان طی شده در گذشته و موارد دیگر؟

نتیجه خرید بهترین ردیاب سیم کارتی خودرو

آیا به دنبال ردیاب GPS همراه با سیم کارت هستید؟ رایان جی پی اس دارای مجموعه‌ای عالی از ردیاب‌های GPS با سیم‌کارت برای فروش است: می‌توانید هر آنچه را که نیاز دارید مستقیماً از خانه خود تهیه کنید. شما با خرید ردیاب از رایان جی پی اس می توانید یک ردیاب عالی متناسب با بودجه خود و بر اساس نیاز خود ثبت سفارش و انتخاب کنید.

1 دیدگاه در “آشنایی با انواع ردیاب سیم کارتی خودرو

نظرات بسته شده است.