مقالات

آیا نصب ردیاب خودرو می تواند باعث مشکلات در سیستم برقی وسیله نقلیه گردد؟ آنچه شما باید بدانید

اتصالی برق خودرو با نصب ردیاب

برق دزدی در سیستم برق و روشن شدن چراغ چک با نصب ردیاب

اتصالی برق خودرو با نصب ردیاب: ردیاب های خودرو همانند دزدگیر راهکاری موثر هستند در جهت امنیت هر چه بیشتر وسیله نقلیه شما در برابر سارقان و همچنین نظارت بر تردد اعضای خانواده و یا پرسنل خود. فواید نصب ردیاب در زندگی امروز ما بسیار پر رنگ است و می تواند نقش مهمی را در حفظ دارایی ما داشته باشند. گاها شما خودرویی را می خرید که صفر است و دارای گارانتی از کمپانی تولید کننده می باشد. می ترسید با نصب ردیاب مبادا سیستم برق خودرو یا موتورسیکلت شما دچار اتصالی یا برق دزدی گردد و در نتیجه گارانتی وسیله نقلیه شما بعلت اختلال در سیستم برق و سیم کشی باطل گردد.

باید توجه داشته باشید که نه تنها ردیاب بلکه اگه شما هر کاری را به دست تکنسین متخصص نسپارید نتیجه ای جز ضرر و دردسر برای شما نخواهد داشت. پس لازمه جلوگیری از هر گونه ضرر استفاده و اعتماد به تکنسین های متخصص آن کار است که با تجربه خود بتوانند بهترین محل را برای نصب ردیاب خودرو شما انتخاب و نصب نمایند.

اتصالی برق خودرو با نصب ردیاب

عدم نصب اصولی ردیاب اصلی ترین بخش در اختلال سیستم برق خودرو

اگه شما یک لامپ را بدرستی وصل نکنید ممکن است اتصالی و فیوز را بسوزاند. این مربوط به بد بودن کیفیت لامپ یا فیوز نیست بلکه به عدم مهارت شما در انجام کار و نصب است. در واقع اگه نصب ردیاب شما به درستی و توسط تکنسین های متخصص ردیاب انجام نگردد می تواند نتیجه نامطلوبی در سیستم برق یا کامپیوتر خودروی شما بگذارد. حتی اگه بهترین جی پی اس خودرو در ایران را خریداری کرده باشید ولی نصب نشدن ردیاب در محل مناسب می تواند برای شما دردسر ساز گردد.

در حقیقی بعید است که سیستم برقی خودرو تحت تأثیر ردیاب خودرو قرار گیرد. مکانیک ها و باطری ساز ها اغلب ردیاب یا دزدگیر را مقصر می دانند، یک مکانیک باید سیستم های خودرو را به دقت بررسی کند تا قطعات الکتریکی خراب را به درستی شناسایی و تعمیر کند نه اینکه بدون هیچگونه بررسی اولین نظریه ردیاب یا دزگیر باشد البته یکی از علت های این اتفاق نبودن کافی تکنسین های متخصص و دوره دیده در ایران است. همچنین عدم استقرار هر شخص در کار و حرفه خود یکی دیگر از عوامل و نتیجه این اتفاق است.

خرید ردیاب خودرو نامناسب و بی نام و نشان

اتصالی برق خودرو با نصب ردیاب: پس از کیفیت نصب دومین موردی که می تواند در سیستم کامپیوتر خودرو یا موتور شما تاثیر گذار باشد کیفیت ساختار ردیاب است. در صورتی که شما بدنبال یک ردیاب خوب با برند معتبر هستید می توانید به رایان جی پی اس اعتماد کنید. اگر شما صرفا برای خرید ردیاب بدنبال قیمت باشید و ارزان بودن کالا، شاید هزینه ای را که امروز نمی خواهید بابت خرید یک ردیاب با برند معتبر کنید فردا باید 10 برابر بیشتر از قیمت ردیاب هزینه تعمیر و برطرف کردن اتصالی سیستم برق وسیله نقلیه خود کنید.

خرید ردیاب نامناسب می تواند یک معضل بزرگ برای سیستم برق و کامپیوتر وسیله نقلیه شما باشد چرا که برق قلب خودروی شما است و گاهی می تواند یک ایجاد نوسان یا یک تغییر ولتاژ در برق خودروی شما جبران ناپذیر و شما را دچاد دردسر کند و یا حتی شما را به نقطه ای برساند که مجبور شوید خودرو یا موتورسیکلت خود را بعلت برق دزدی و اختلال در سیستم سیم کشی بفروشید.

لیست قیمت ردیاب خودرو

خرید ردیاب متناسب با سیستم برق وسیله نقلیه شما

یکی دیگر از عوامل مهم و موثر که ممکن است تاثیر در سیستم برق وسیله نقلیه شما داشته باشد خرید و نصب ردیاب بر اساس استاندارد برق وسیله نقلیه شماست. اگه شما می خواهید روی موتورسیکلت خود ردیاب نصب کنید و درصورتی که فروشنده به شما ردیاب خودرو بدهد قطعا شما را دچار مشکل خواهد کرد چراکه ردیاب خودرو نسبت به ردیاب اتومبیل ولتاژ مصرف برق بیشتری از باطری دارد و بدون شک باطری موتور شما بعلت مصرف بیش از استاندارد ردیاب فاسد و بخواب می رود و در واقع باطری موتور شما خالی می گردد. پس لازم هست که حتما دارندگان موتور سیکلت ردیاب استاندارد موتور را برای امنیت موتورسیکلت خود خریداری کنند. ردیاب موتور سیکلت رایان جی پی اس مدل N305A می تواند یک گزینه مناسب برای انواع موتور های سنگین و سبک باشد.

تکنسین ها متخصص برای نصب ردیاب خودرو

اتصالی برق خودرو با نصب ردیاب: بهترین راهکار برای جلوگیری از تجربه ای تلخ از خرید و نصب جی پی اس ، خرید ردیاب از شرکتی است که علاوه بر داشتن رزومه کاری دارای تکنسین های اختصاصی برای نصب باشد در واقع نه تنها فروش ردیاب بلکه دارای خدمات نصب و پشتیبانی باشد. همچنین برای انتخاب یک ردیاب مناسب و تکنسین متخصص کافی است رزومه شرکت را بررسی نمایید که آیا این مدل ردیاب روی وسیله نقلیه مشابه خودرو یا موتور شما توسط شرکت فروشنده نصب شده است یا خیر و یا آیا این ردیاب برای سایر وسایل نقلیه قابلیت نصب را دارد یا خیر.

شما می توانید با مراجعه به مراکز یا نمایندگی مرکزی شرکت رایان جی پی اس بهترین ردیاب ها را با نصب اصولی و کاملا حرفه ای خریداری و نصب نمایید. جهت مشاهده محصولات و خرید بهترین ردیاب متناسب با سیستم برقی وسیله نقلیه خود به رایان جی پی اس اعتماد کنید.

اتصالی برق خودرو با نصب ردیاب